آبین اولین بازار آنلاین تخصصی در حوزه تجهیزات آبی در ایران


فعالیت بازار آنلاین تجهیزات آبی آبین بر پایه فروش آنلاین تجهیزات آبی شامل: دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی، کلیه لوازم جانبی و فیلترهای دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی و خانگی، محصولات شیمیایی، تجهیزات استخر و جکوزی، ابزار دقیق و .... می‌باشد. 
هدف کارشناسان و متخصصان مجموعه آبین ارائه کالاهای با اصالت همراه با اطلاعات دقیق هر محصول و با مناسب ترین قیمت به مشتری است. در این راستا و برای دست یابی به این هدف مهم، آبین شبکه گسترده ای از معتبرترین تامین کنندگان و وارد کنندگان صنعت آب از سراسر کشور را ایجاد کرده است. 
با وجود تامین کنندگان و واردکنندگان در زمینه های مختلف تصفیه آب خانگی و صنعتی و حذف واسطه ها، امکان فروش مستقیم کالا با مناسب ترین قیمت به مشتری فراهم شده است. 
فعالیت این تامین کنندگان و وارد کنندگان در مجموعه آبین بدون صرف هزینه و در کمترین زمان ممکن و تنها با تاسیس فروشگاه اختصاصی آغاز می گردد. فروش محصولات هر فروشگاه نیز با نام و برند همان فروشگاه انجام می شود. 
موضوعی که موقع خرید یک محصول به صورت اینترنتی برای همه ما مطرح است، امکان جستجو و یافتن سریع محصول مورد نظر در فروشگاه می باشد. خرید از یک سایت اینترنتی که تنها اقدام به فروش محصولات مرتبط با یک حوزه تخصصی کرده است، بسیار سریع تر و آسان تر از یک فروشگاه با محصولاتی از انواع مختلف است.