قیمت فیلتر ممبران آمریکایی

قیمت فیلتر ممبران آمریکایی

فیلترهای ممبران به دلیل داشتن دقیق‌ترین عملکرد برای از بین بردن آلاینده‌های آب، کاربرد بالایی در صنعت تصفیه آب دارند. در بسیاری از سیستم‌های تصفیه آب، فیلترهای ممبران از اصلی‌ترین قطعات محسوب می‌شوند و عملکرد سیستم تا حد زیادی به آنها بستگی دارد. 

زمان تعویض فیلترهای ممبران در سیستم‌های تصفیه آب، محدود است و با گذشت مدتی باید نسبت به تعویض ممبران اقدام کنید. با بررسی فیلترهای ممبران برای خرید متوجه می‌شوید که ممبران‌های آمریکایی دارای تنوع بالایی با توجه به پارامترهای مختلف هستند، با توجه به این قیمت فیلتر ممبران آمریکایی بر چه اساس تعیین می‌شود؟

قیمت فیلتر ممبران آمریکایی به عوامل مختلفی بستگی دارد، که برخی از آنها شامل برند، سطح کیفی، ساختار، ظرفیت و ... می‌باشد. در ادامه این پارامترها را به صورت دقیق‌تر بررسی می‌کنیم.


پارامترهای موثر در قیمت فیلتر ممبران آمریکایی


موارد زیر در قیمت فیلتر ممبران آمریکایی تاثیر گذار هستند:


1- مدل


فیلترهای ممبران آمریکایی در مدل‌های مختلفی با توجه به مشخصات و ویژگی‌ها تولید می‌شوند. مدل فیلتر ممبران یکی از مهم‌ترین عواملی است که در قیمت فیلتر ممبران آمریکایی تاثیر گذار می‌باشد. 

کاربردهای فیلتر ممبران آمریکایی با توجه به مدل تفاوت زیادی دارد و بررسی آن برای خرید فیلتر حائز اهمیت می‌باشد. برخی از پر کاربردترین مدل‌های فیلتر ممبران آمریکایی شامل موارد زیر می‌شوند:

1- ممبران تصفیه آب فیلمتک (Filmtec Dow) سایز 8 اینچ مدل BW30-400
2- ممبران 4 اینچ فیلمتک (Filmtec) مدل BW30-4040
3- فیلتر ممبران فیلمتک (Filmtec) مدل TW30-1812-50
4- فیلتر ممبران 8 اینچ فیلمتک (Filmtec) مدل SWHR-380
5- ممبران دریایی 4 اینچ فیلمتک (Filmtec) مدل SW30HRLE-4040

پارامترهای موثر در قیمت فیلتر ممبران آمریکایی


2- سطح کیفی و اصالت


یکی از موثر ترین عوامل در تعیین قیمت فیلتر ممبران آمریکایی، اصالت محصول می‌باشد. این موضوع می‌تواند در عملکرد فیلتر ممبران تا حد زیادی تاثیر گذار باشد و حتما باید در نظر گرفته شود. 

فیلترهای ممبران اصل قیمت بالاتری دارند. با این حال خرید و استفاده از فیلتر ممبران تقلبی می‌تواند باعث بروز مشکل در ساختار سیستم تصفیه آب شود. این موضوع موجب شده تا توجه به اصالت کالا اهمیت زیادی داشته باشد. 

یکی از مهم‌ترین عواملی که به شما برای خرید فیلتر ممبران آمریکایی اصل کمک می‌کند، خرید از فروشگاه‌های معتبر است. با خرید از فروشگاه‌های معتبر می‌توانید از سطح کیفی و اصالت کالا اطمینان داشته باشید. 


3- ظرفیت


فیلترهای ممبران آمریکایی دارای انواع مختلفی با توجه به ظرفیت هستند. ظرفیت و حجم آب مصرفی به میزان قابل توجهی در قیمت فیلتر تاثیر گذار می‌باشد. همان‌طور که می‌توان تصور کرد، با افزایش ظرفیت فیلتر ممبران قیمت تمام شده آن زیادتر می‌شود.


4- سایر پارامترها


در کنار مواردی که گفته شد، عواملی هم مثل خرید از فروشگاه معتبر می‌تواند در تعیین قیمت خرید فیلتر ممبران آمریکایی موثر باشد. فروشگاه‌های آنلاین معتبر معمولا فیلترهای آمریکایی را به صورت اصل و با قیمت بسیار مناسب ارائه می‌کنند. 

عواملی مثل نوع تکنولوژی، ساختار و ... هم می‌توانند باعث تغییر قیمت فیلتر ممبران آمریکایی شوند. 


چرا قیمت فیلتر ممبران آمریکایی مشخص شده نیست؟


قیمت فیلتر ممبران آمریکایی به دلیل وارداتی بودن و نوسانات قیمت ارز مشخص شده نیست. در واقع قیمت این فیلتر به صورت روزانه تغییر می‌‌کند. با توجه به این در صورت تمایل برای اطلاع از قیمت فیلتر ممبران آمریکایی باید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش در ارتباط باشید. 

کارشناسان فروش، لیست قیمت بروز ممبران‌های آمریکایی را در اختیار شما قرار می‌دهند. این موضوع به شما در زمینه مقایسه قیمت‌ها و خرید راحت‌تر فیلتر ممبران کمک می‌کند. 

چرا قیمت فیلتر ممبران مشخص شده نیست؟


مزیت‌های فیلترهای ممبران آمریکایی


فیلترهای ممبران آمریکایی دارای مزیت‌هایی هستند که باعث شده بسیاری از افراد استفاده از آنها را به سایر ممبران‌ها ترجیح دهند. موارد زیر از مهم‌ترین مزیت‌های فیلترهای ممبران آمریکایی هستند:


•    داشتن ظرفیت بالا برای از بین بردن آلاینده‌های آب
•    قابلیت حذف کلیه املاح و آلاینده‌ها
•    قابل استفاده برای طیف وسیعی از PH
•    ساخت کاملا اتوماتیک
•    طول عمر بالا
•    تاثیر مطلوب در کاهش هزینه‌های عملیاتی 
•    تنوع بالا بر اساس مشخصات و ویژگی‌ها
•    قابل استفاده برای طیف وسیعی از کاربردها
•    طول عمر مطلوب و داشتن بدنه مقاوم در برابر شرایط محیطی
•    داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد مثل عملکرد مطلوب در فشارهای پایین عملیاتی
•    قابل استفاده برای تصفیه آب آشامیدنی در صنایع غذایی 


فیلترهای ممبران آمریکایی دارای تنوع بالایی بر اساس پارامترهای مختلف هستند. این موضوع باعث شده تا در نظر گرفتن برخی عوامل مثل مشخصات فنی، ویژگی‌های محصول و ... اهمیت زیادی داشته باشد. توصیه می‌شود برای خرید فیلتر ممبران آمریکایی از افراد متخصص و کارشناسان مشاوره دریافت کنید. 


«سایت آبین ارائه دهنده محصولات تصفیه آب صنعتی با برندهای مختلف می‌باشد و فرصت دریافت مشاوره رایگان را برای شما فراهم کرده است. در صورت تمایل برای دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن 02122228116 تماس بگیرید.»

منبع: abin.ir
تعداد بازدید: 210
تعداد نظرات: 0
نرگس مومنی
نویسنده یا مترجم: نرگس مومنی
اولین نظر را شما ثبت کنید
ارسال نظر