کاربر گرامی لطفا قبل از هرگونه خرید به قوانین و موارد زیر دقت فرمایید.

 

در زمان خرید و پیش از پرداخت هرگونه وجه اطلاعات کالای مورد نظر را بخوانید و به دقت بررسی کنید.

شیوه ارسال کالا در آبین به دو صورت آنلاین و یا پرداخت در محل می باشد که برخی از محصولات تنها به صورت آنلاین به فروش می رسد که در فرآیند خرید مشتری از آن مطلع می گردد.

زمان ارسال کالا بین 1 تا 4 روز کاری می باشد.

کالاهایی که از آبین خریداری می شوند دارای 7 روز مهلت تست هستند که البته شامل هیچ یک از کالاهای مصرفی و شیمیایی نمی شود و همچنین تا پیش از استفاده از کالا و یا باز کردن پک کالا این امکان معتبر می باشد.

در صورت انصراف از خرید در اسرع وقت با پشتیبانی آبین تماس گرفته و انصراف خود را اطلاع دهید در صورت تاخیر در اطلاع رسانی و ارسال کالا با توجه به این موضوع که برخی از کالاها جزء کالاهای سنگین می باشند هزینه بار بری به عهده سفارش دهنده می باشد.

در زمان تحویل کالا در صورت درخواست فاکتور یا فاکتور رسمی از ارسال آن در کنار کالا اطمینان حاصل نمایید و در صورت نبود فاکتور به پشتیبانی اطلاع دهید در نظر داشته باشید دریافت کالا به منزله تایید دریافت فاکتور می باشد.

 

در زمان خرید می توانید بین شرکت های مختلفی که تامین کننده در دسترس قرار داده انتخاب کنید.

هزینه ارسال کالا در آبین به دو صورت است که یا به عهده ارسال کننده کالا و یا به عهده خریدار  می باشد که در زمان خرید به سفارش دهنده اطلاع داده خواهد شد بدیهی است تایید این مرحله به منزله موافقت سفارش دهنده با شرایط و هزینه ارسال می باشد.

در صورت ایراد داشتن کالا نهایتا یک روز پس از دریافت کالا به پشتیبانی اطلاع دهید.

کالاهایی که شامل بازگشت نمی شوند :

تمامی کالاهای مصرفی پکینگ که باز شده باشند، هرگونه مواد شیمیایی پس از باز شدن و یا مصرف، کالاهایی که دارای شکستگی باشند و در موعد مقرر اطلاع داده نشده باشند.

بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر نظرات به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.