قیمت و خرید فیلترهای تصفیه آب سو فیلتر (Sou Filter)

قیمت و خرید فیلترهای تصفیه آب سو فیلتر (Sou Filter)

در ساختار دستگاه های تصفیه آب خانگی، اصلی ترین عملکرد برای فیلتراسیون با استفاده از فیلترهای تعبیه شده در سیستم انجام می شود. این موضوع باعث شده تا توجه به برند و سطح کیفی فیلترهای دستگاه تصفیه آب اهمیت زیادی داشته باشد. یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای فیلترهای تصفیه آب خانگی، سو فیلتر می باشد. فیلترهای تصفیه آب سو فیلتر با بالاترین سطح کیفی طراحی و تولید می شوند و در ساختار آنها از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. 

یکی دیگر از با کیفیت ترین محصولات برند سو فیلتر، هوزینگ های تصفیه آب می باشد. این هوزینگ ها به صورت خانگی، اسلیم و جامبو طراحی و تولید می شوند و سطح کیفی بسیار مطلوبی دارند. 

در صورت تمایل برای خرید فیلترهای تصفیه آب سو فیلتر، توجه به نوع فیلتر و کاربردهای آن تا حد زیادی حائز اهمیت می باشد. نوع فیلتر، می تواند در تعیین قیمت فیلترهای تصفیه آب سو فیلتر (Sou Filter) هم تا حد زیادی تاثیر گذار باشد. 


فیلترهای تصفیه آب سو فیلتر (Sou Filter)


منابع آب آشامیدنی انسان در سراسر جهان دارای مواد آلی، املاح و ناخالصی های فراوانی هستند و پیش از استفاده از این منابع در مصارف خوراکی و صنعتی باید تصفیه و خالص سازی شوند. اهمیت بالای این مساله موجب شده است که طراحی و تولید تجهیزات وابسته به آن، جز اهداف اصلی بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان قرار گیرد. یکی از برندهای مطرح تولید کننده محصولات تصفیه آب در ایران سو فیلتر (Sou Filter) است که برای ساخت محصولات از بهترین مواد اولیه استفاده می کند. 

محصولات برند سو فیلتر شامل انواع هوزینگ ها، انواع فیلترها، کارتریج های تصفیه آب و... می شوند. در ادامه به بررسی یکی از با کیفیت ترین فیلترهای تصفیه آبی که توسط کمپانی سو فیلتر طراحی و ساخته شده است، می پردازیم.


فیلتر توری پلاستیکی 10 اینچ سو فیلتر (Sou Filter)


فیلتر توری پلاستکی سو فیلتر با سطح کیفی بالایی تولید شده و جهت فیلتراسیون در مواردی که آب دارای مقادیر بالایی شن و ماسه است، کاربرد دارد. دقت فیلتراسیون در فیلتر توری پلاستیکی 10 اینچ سوفیلتر، 40 میکرون می باشد، به این معنی که این فیلتر می تواند ذراتی که قطر بزرگتر از 40 میکرون دارند را در منافذ خود به دام انداخته و از آب حذف کند. 

از دو یا سه فیلتر توری با دقت های متفاوت می توان به عنوان پیش تصفیه در دستگاه استفاده کرد. یکی از مزیت های مهم فیلتر توری پلاستیکی 10 اینچ سو فیلتر قابل شستشو بودن آن است، به این ترتیب می توان از این فیلتر برای زمان های طولانی تری در دستگاه استفاده کرد. جنس توری به کار رفته در این فیلتر از پلی استر یا پلی پروپیلن است که با مواد فود گرید و مناسب برای آب آشامیدنی تهیه شده است.


مطلب پیشنهادی: انواع آنتی اسکالانت


فیلتر پست کربن سوفیلتر (Sou Filter)


این فیلتر تصفیه آب محصولی با کیفیت از شرکت سوفیلتر است که با مواد اولیه درجه یک و کاملا بهداشتی تهیه شده است. فیلتر پست کربن سو فیلتر (Sou Filter) با مواد اولیه بر پایه گیاهی تولید شده و قادر به حذف بسیاری از مواد آلاینده آب مانند: کلر، مواد آلی، بو و طعم آب می باشد. از این فیلتر پست کربن در تمام دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس که برای ذخیره سازی آب دارای مخزن تصفیه آب می باشند، می توان استفاده کرد. کاربرد فیلتر پست کربن به این دلیل است که آب تصفیه شده توسط دستگاه مدت زمانی را در مخزن باقی می ماند و گاهی بو و طعم آب اندکی تغییر می کند، فیلتر پست کربن سو فیلتر قابلیت بالایی برای حذف طعم و بوی نامطبوع آب دارد و سبب تولید آبی سالم و کاملا گوارا توسط دستگاه تصفیه آب خواهد شد. کربن مورد استفاده در ساخت این فیلتر تصفیه آب بر پایه گیاهی است و برای استفاده در دستگاه تصفیه آب خانگی و تولید آب آشامیدنی با بالاترین سطح کیفی مناسب می باشد. طول عمر فیلتر پست کربن سوفیلتر (Sou Filter) حدود 1 سال است و پس از آن به منظور بهبود عملکرد دستگاه تصفیه آب، باید با فیلتر جدید تعویض شود.


فیلتر مینرال 10 اینچ سو فیلتر (Sou Filter)


فیلتر مینرال سو فیلتر از نوع فیلترهای خطی یا inline است که برای قرارگیری در دستگاه تصفیه آب نیازی به هوزینگ (محفظه) ندارد. پس از حذف املاح و ناخالصی ها در فیلتر ممبران اسمز معکوس، آب مزه تلخی پیدا کرده و برخی از املاح مفید نیز از آب حذف و جداسازی می شود. جهت افزودن این املاح به آب در دستگاه تصفیه آب خانگی از فیلتر مینرال استفاده می شود. فیلتر مینرال سو فیلتر (Sou Filter) کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و از مواد اولیه ارگانیک در ساختار آن استفاده شده است.

 این فیلتر می تواند املاح مفید برای بدن مانند کلسیم و منیزیم را به آب اضافه کرده و باعث بهتر شدن طعم و مزه آب شود. فیلتر مینرال 10 اینچ سو فیلتر حاوی سنگ های معدنی است که با افزودن املاح و مواد معدنی به آب و ایجاد تعادل شیمیایی بهتر در آب، آن را از حالت اسیدی خارج می کند. طول عمر فیلتر مینرال سو فیلتر حدود 1 سال است و پس از آن، باید تعویض شود.

فیلترهای تصفیه آب سو فیلتر می توانند در ابعاد صنعتی و نیمه صنعتی هم طراحی و تولید شوند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.


«سایت آبین ارائه دهنده محصولات تصفیه آب خانگی با بالاترین سطح کیفی می باشد و فرصت دریافت مشاوره رایگان را هم در اختیار شما  قرار داده است. در صورت تمایل برای دریافت مشاوره در زمینه خرید محصول با مراجعه به وب سایت abin.ir با ما در ارتباط باشید.»

منبع: abin.ir
تعداد بازدید: 0
تعداد نظرات: 0
م.ح
نویسنده یا مترجم: م.ح
اولین نظر را شما ثبت کنید
ارسال نظر