نویسنده: راضیه کوه پیمانی

قیمت دستگاه تصفیه آب اصل سافت واتر

قیمت دستگاه تصفیه آب اصل سافت واتر


سافت واتر یکی از قدیمی ترین و معروف ترین تولید کنندگان دستگاه تصفیه آب خانگی است که در تولید محصولات خود از پیشرفته ترین تکنولوژی های دنیا بهره می برد. دستگاه خانگی سافت واتر علی رغم استفاده از قطعات اصل تایوانی قیمت مناسبی دارد که آن را از دیگر محصولات مشابه خود در بازار متمایز می کند. در این مقاله قصد داریم با ویژگی های دستگاه تصفیه آب خانگی اصل سافت واتر آشنا شویم.


دستگاه تصفیه آب اصل سافت واتر

سافت واتر یکی از بهترین برندهای تایوانی سازنده دستگاه های تصفیه آب خانگی است که امروزه به دلیل کیفیت بسیار بالای محصولات خود به محبوبیت بالایی دست یافته است. محصولات این کمپانی مطابق با استانداردهای بین المللی ISO ،CE ،Water Quality ،NSF و تاییدیه بین المللی غذایی تولید شده اند. کلیه قطعات استفاده شده در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر از بهترین محصولات تایوانی انتخاب شده اند و معمولاً از روش اسمز معکوس برای تولید آب تصفیه شده استفاده می کنند. قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر با وجود کیفیت فوق العاده نسبت به دستگاه های تصفیه آب آمریکایی بسیار مناسب تر است. کیفیت آب خروجی از دستگاه خانگی سافت واتر بسیار عالی است و در صورت تعویض به موقع فیلترهای تصفیه آب تا سال های متمادی دستگاه دچار هیچ مشکلی نخواهد شد.


خرید دستگاه تصفیه آب اصل سافت واتر

برند سافت واتر (Soft water) تولید کننده اولین دستگاه های تصفیه آب خانگی در سراسر دنیا است، اما پس از گذشت زمانی بسیاری از نمونه های تقلبی از این دستگاه توسط سود جویان به بازار عرضه شدند. در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب اورجینال سافت واتر توجه به کیفیت قطعات دستگاه و تشخیص اصل بودن محصول اهمیت بالایی دارد. اغلب تامین کنندگان این دستگاه تصفیه آب این دستگاه را با محصولات بی کیفیت مونتاژ می کنند که در صورت نداشتن توجه کافی به اجزای دستگاه این مطلب قابل تشخیص نمی باشد. نکته مهمی که در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب اصل سافت واتر باید توجه شود، استانداردهای بین المللی رعایت شده در ساخت دستگاه است.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از فروشگاه هایی که قیمت پایین تری را ارائه می دهند، می تواند به قیمت به خطر انداختن سلامتی خانواده شما تمام شود. بسیاری از فیلترها و اجزای این دستگاه ها از مواد اولیه غیر استاندارد و غیر خوراکی تهیه شده اند. بنابراین مصرف آب تولید شده توسط این دستگاه برای سلامتی انسان غالبا خطرناک است. قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به عواملی مانند تعداد فیلترها، اجزا و قطعات استفاده شده و نوع فیلتراسیون (اسمز معکوس یا UF) بستگی دارد.

دستگاه تصفیه آب اورجینال سافت واتر قادر به حفظ کلیه املاح و ناخالصی های آب شرب و حذف بو و طعم نامطبوع آب می باشند. سختی آب خروجی از این دستگاه تصفیه آب به میزان بالایی کاهش یافته و آبی کاملاً سالم و گوارا در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. دستگاه های تصفیه آب خانگی اورجینال سافت واتر در انواع و مدل های مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. این دستگاه ها از روش اسمز معکوس یا UF و 6 تا 10 مرحله فیلتراسیون برای تولید آب تصفیه شده استفاده می کنند.

فروش دستگاه های تصفیه آب سافت واتر و سایر دستگاه های اصل تایوانی در مجموعه آبین برای رفاه بیشتر مشتریان عزیز به صورت خرید اینترنتی و نیز پرداخت درب منزل در تهران انجام می شود. فروشگاه تصفیه آب آبین بزرگترین تامین کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و قطعات وابسته است که کلیه مشتریان خود را از پشتیبانی مادام العمر مجموعه ما بهره مند می شود. دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر در مجموعه آبین محصول کاملاً اورجینال از این برند هستند و کیفیت بسیار بالای این محصولات را کاملاً تضمین می گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فنی آبین با وبسایت آبین تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید