نویسنده: راضیه کوه پیمانی

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر


سافت واتر یکی از بهترین برندهای تایوانی است که امروزه به پرفروش ترین و پرطرفدارترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی مبدل شده است. محصولات تولیدی سافت واتر همیشه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و به مصرف کننده خود در این مساله کاملاً اطمینان می دهد. یکی از مزیت های مهم این کمپانی بهره مندی از بهترین و سختگیرانه ترین استانداردهای بین المللی در زمینه سلامت آب است که بیانگر استفاده از مواد اولیه درجه یک و کاملاً بهداشتی در ساخت این محصولات است. در این مقاله قصد داریم که با برخی از مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و ویژگی های مهم آنها آشنا شویم.

مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (Soft water) از بهترین نمونه های تصفیه آب خانگی تایوانی هستند که تحت لیسانس آمریکا طراحی و تولید می گردند. برخی از این محصولات که توسط مجموعه تصفیه آب آبین عرضه می شود، به شرح زیر هستند:

•    دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سافت واتر (Soft water): دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سافت واتر با پیشرفته ترین تکنولوژی ها و بر اساس استانداردهای معتبر بین المللی نظیر استاندارد CE ،WQ ،FDA و NSF تولید شده است. این دستگاه خانگی عملکرد فوق العاده ای دارد و از 6 فیلتر تصفیه آب مرغوب برای تولید آب آشامیدنی سالم و با کیفیت استفاده می کند. مراحل فیلتراسیون در این دستگاه به ترتیب توسط فیلترهای الیافی، کربن گرانول، کربن بلاک، ممبران، پست کربن و فیلتر مینرال انجام می شود.


•    دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای سافت واتر مدل RO7-orp: این دستگاه تصفیه آب خانگی محصولی بسیار با کیفیت از کمپانی سافت واتر می باشد که بر اساس استانداردهای معتبر جهانی تصفیه آب نظیر استاندارد CE ،WQ ،FDA و NSF و تحت لیسانس کشور آمریکا تولید شده است. دستگاه تصفیه آب خانگی RO7-orp سافت واتر با بهره گیری از 7 مرحله فیلتراسیون به روش اسمز معکوس به تصفیه و خالص سازی آب می پردازد. مزیت های مهم و منحصر به فرد این دستگاه تصفیه آب، استفاده از شیر برداشت اهرمی، ممبران فیلمتک آمریکایی، هوزینگ دبل اورینگ و مخزن ذخیره 4 گالنی هستند.


•    دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سافت واتر مدل 29U1 (بدون پمپ): این دستگاه خانگی با استفاده روش اولترافیلتراسیون آب را تصفیه و فیلتراسیون می کند و نیازی به استفاده از پمپ و مخزن برای تولید و ذخیره آب تصفیه شده ندارد. فیلترهای مورد استفاده در این دستگاه تصفیه آب خانگی شامل فیلترهای الیافی، کربن گرانول، کربن بلاک، فیلتر UF، پست کربن و فیلتر مینرال هستند. دستگاه تصفیه آب خانگی مدل 29U1 سافت واتر یک دستگاه 6 مرحله ای است که توسط روش اولترافیلتراسیون تنها قادر به حذف گل و لای، ذرات معلق و کلوئیدی، ناخالصی های درشت آب می باشد و در این روش کاهش چندانی در TDS آب ورودی به وجود نخواهد آمد.


•    دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سافت واتر مدل SW: دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای مدل SW سافت واتر با بهترین فیلترها و قطعات ساخته شده است و عملکرد فوق العاده ای در حذف ناخالصی ها و تصفیه آب آشامیدنی از خود نشان می دهد. این دستگاه تصفیه آب خانگی به گونه ای طراحی شده است که فضای کوچکتری را در زیر سینک اشغال کند. فیلتراسیون در این دستگاه توسط فیلترهای با کیفیت الیافی، کربن گرانول، کربن بلاک، فیلتر ممبران، فیلتر پست کربن و مینرال انجام می شود. یکی از ویژگی ها منحصر به فرد دستگاه تصفیه آب خانگی مدل SW سافت واتر قابلیت نصب آن به یخچال ساید بای ساید است.

باید دقت داشت که بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی نامرغوب به نام سافت واتر به فروش می رسند، در حالی که با فیلترها و قطعات بی کیفیتی تولید می شوند. بدیهی است که آب خروجی از این دستگاه ها نیز از کیفیت مناسبی برخوردار نمی باشد. توصیه ما به شما این است که دستگاه تصفیه آب اصل سافت واتر را حتما از مراکز و فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

فروشگاه تصفیه آب آبین بزرگترین عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب اصل سافت واتر و برندهای معتبر تایوانی در ایران است که به دلیل ارائه محصولات اورجینال، برای تمامی محصولات خود گارانتی طولانی مدتی در نظر می گیرد. برای دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مجرب آبین در خرید و انتخاب یک دستگاه تصفیه آب اورجینال با قیمت رقابتی می توانید با راه های ارتباطی سایت تصفیه آب آبین تماس برقرار کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید