نویسنده: راضیه کوه پیمانی

مزیت های فیلتر اکسیژن ساز اینفرار

مزیت های فیلتر اکسیژن ساز اینفرار


دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس معمولاً دارای 6 مرحله فیلتراسیون هستند. اما برخی از دستگاه های تصفیه آب با مراحل بیشتر از فیلتر اکسیژن ساز (انرژی ساز) جهت افزایش کیفیت آب خروجی استفاده می کنند. استفاده از این فیلتر تصفیه آب سبب بهبود  کیفیت آب تصفیه شده می گردد و مزیت های استفاده از آن از نظر پزشکی به اثبات رسیده است. به جرات می توان گفت که استفاده از فیلتر اکسیژن ساز هیچگونه ضرری برای سلامتی آن ندارد و می توان با اطمینان کامل از فواید آن در دستگاه تصفیه آب بهره مند شد. در این مقاله تصمیم داریم که اطلاعاتی کاملی از عملکرد و فواید فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه تصفیه آب برای شما ارائه دهیم.


مزیت های فیلتر اکسیژن ساز (انرژی زا)

فیلتر اکسیژن ساز (Infrared) از جمله فیلترهای تصفیه آب مهمی است که استفاده از آن در فرایند تصفیه آب در دستگاه خانگی دارای مزیت های زیادی است. از جمله فواید مهم فیلتر اکسیژن ساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:


•    بهبود فرایند اکسیژن رسانی در بدن
•    افزایش سوخت و ساز بدن
•    کمک به کاهش وزن و چربی سوزی بیشتر
•    تنظیم ضربان قلب و کارکرد بهتر آن
•    بهبود عملکرد سیستم عصبی و ایمنی
•    بهبود فرایند رشد در بدن
•    کمک به سلامت پوست و مو با جذب اکسیژن بیشتر
•    تقویت عضلات بدن

عملکرد فیلتر اکسیژن ساز (اینفرار)

فیلتر اکسیژن ساز (انرژی زا) در واقع نوعی فیلتر مکمل در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که موجب افزایش سطح اکسیژن در آب آشامیدنی می شود. این فیلتر تصفیه آب حاوی مواد بیوسرامیکی هستند که قادر به شکستن ساختار مولکولی آب و رهاسازی اکسیژن بیشتر در آب می شود. این اکسیژن اضافی می تواند توسط بدن جذب شده و سبب افزایش سوخت و ساز بدن و شادابی بیشتر شود. زیرا همانطور که می دانیم اکسیژن سازی بیشتر به سلول های بدن اثر فوق العاده ای در عملکرد سیستم عصبی و سایر ارگان های بدن دارد. استفاده از دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز می تواند در افرادی که از ورزش و رژیم غذایی مناسبی استفاده می کنند، می توان به منظور کاهش وزن خود و حذف چربی های اضافه از بدن بسیار کمک دهنده باشد.

برخلاف تصورات اشتباهی که در مورد کارکرد فیلتر اکسیژن ساز در مورد عدم تاثیر آن بر کیفیت آب وجود دارد، این فیلتر تصفیه آب دارای مواد بیو سرامیکی است که اثرات مفید آن بر سلامتی انسان به اثبات رسیده است. عمر متوسط فیلتر اکسیژن ساز 12 تا 15 ماه است و پس از آن به منظور افزایش بازده وعملکرد این فیلتر آن را تعویض نمود. باید دقت داشته که فیلتر اکسیژن ساز به موقع تعویض نشود، این فیلتر خود می تواند محیط مناسبی برای رشد عوامل میکروبی در آب باشد.  یکی از مزیت های مهم این فیلتر این است به آسانی می توان آن را به دستگاه اضافه کرده و دستگاه تصفیه آب خانگی خود را ارتقا بخشید. قیمت فیلتر اکسیژن ساز نسبت به فیلترهای مکمل نظیر فیلتر UV پایین تر است. اما افزودن آن به فرایند تصفیه آب در دستگاه خانگی می توان خیال شما را از بهره مندی از بالاترین سطح اکسیژن در آب راحت نمایید.

مجموعه تصفیه آب آبین بزرگترین وارد کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اکسیژن ساز و فیلترهای تصفیه آب در بازار ایران است و برای مشتریان خود بالاترین سطح گارانتی و خدمات پس از فروش را ارائه می دهد. اگر قصد خرید فیلتر اکسیژن ساز برای دستگاه تصفیه آب خانگی خود را دارید، با کارشناسان فروش مجموعه معتبر آبین تماس برقرار کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید