نویسنده: راضیه کوه پیمانی

بهترین رسوب گیرهای لباسشویی و ظرفشویی در بازار

بهترین رسوب گیرهای لباسشویی و ظرفشویی در بازار


آب آشامیدنی در بسیاری از مناطق کشور از کیفیت پایینی برخوردار است و دارای سختی و TDS بالایی می باشد. استفاده از این آب در مصارف خانگی معمولا موجب مشکلاتی نظیر تشکیل رسوب در لوله ها و جداره داخلی وسایل خانگی مانند پکیج، آبگرمکن، لباسشویی و ظرفشویی می گردد. در این مقاله قصد داریم که با 3 مدل از بهترین فیلترهای رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی که توسط مجموعه آبین ارائه می گردد، آشنا شویم.

با کیفیت ترین ضد رسوب های دستگاه ظرفشویی و لباسشویی

همان طور که می دانیم، آب شرب شهری ما دارای املاح و ناخالصی های زیادی هستند که این آلودگی معمولاً به صورت ایجاد گچ و رسوبات آهکی در وسایل خانگی نظیر سطح داخلی کتری، شیر آلات خانگی و دیواره داخلی دستگاه هایی که با آب سر و کار دارند، ظاهر می شود. فیلترهای رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی از نظر عملکرد به طور کلی به دو نوع فیلترهای رسوب گیر مغناطیسی و پلی فسفات دسته بندی می گردند.

در فیلترهای رسوب گیر مغناطیسی از دو مگنت برای ایجاد میدان مغناطیسی و جلوگیری از تشکیل رسوبات در آب استفاده می گردد. نوع دیگری از فیلترهای رسوب گیر لباسشویی از نوع شیمیایی بوده و توسط ذرات ضد رسوب پلی فسفات می توانند با واکنش با رسوبات کربنات کلسیم و منیزیم موجود در آب و تغییر شکل آنها از ایجاد رسوبات آهکی در لوله ها و وسایل خانگی مرتبط با آب نظیر پکیج و آبگرمکن و نیز لباسشویی و ظرفشویی جلوگیری  کنند. این رسوب گیرها بر اساس مکانیزم خود در ممانعت از ایجاد رسوبات در دو نوع رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی و نیز رسوب گیر پکیج و آبگرمکن در بازار به فروش می رسند. استفاده از رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی، سبب شستشوی بهتر البسه و ظروف، و همچنین باعث کاهش رسوبات و زنگ زدگی در لباسشویی و ظرفشویی خواهد شد. در ادامه با دو نوع رسوب گیر مغناطیسی و پلی فسفات و ویژگی های آنها آشنا خواهیم شد.

فیلتر رسوب گیر مغناطیسی لباسشویی و ظرفشویی فیلبرتو مدل مگا

این فیلتر رسوب گیر مغناطیسی محصول مرغوبی از برند شناخته شده فیلبرتو است که با بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید شده است. در فیلتر رسوب گیر مغناطیسی لباسشویی و ظرفشویی فیلبرتو مدل مگا از دو عدد مگنت نیدیومی قدرتمند با شدت 17500 گاوس استفاده شده است که در فاصله بسیار نزدیکی از یکدیگر قرار دارند. این فیلتر رسوب گیر به منظور جلوگیری از ایجاد رسوبات آهکی در سیستم داخلی لباسشویی و ظرفشویی طراحی و تولید شده است. محل قرار گیری این فیلتر رسوب گیر در مجاروت لوله و در مسیر آب ورودی به دستگاه لباسشویی می باشد.

ایجاد میدان مغناطیسی قوی توسط فیلتر رسوب گیر مغناطیسی فیلبرتو مدل مگا در اطراف لوله سبب تغییر شکل مولکول های گچ و آهک و جلوگیری از رسوب گذاری بر دیواره داخلی لباسشویی خواهد شد. این رسوب گیر مغناطیسی با انواع لوله های ورودی با ابعاد مختلف، سازگار می باشد و در سایزهای مختلف 1، ½ و ¾ اینچ تولید شده است. بدنه این نوع فیلتر رسوب گیر فیلبرتو از جنس استیل مقاوم است و مگنت به کار رفته در این رسوب گیر تا سال های متوالی خاصیت مغناطیسی خود را از دست نمی دهد. مزیت مهم فیلتر رسوب گیر مغناطیسی لباسشویی و ظرفشویی فیلبرتو مدل مگا، تعویض و نصب آسان در لوله کشی و عدم نیاز آن به سرویس و نگهداری می باشد.


فیلتر رسوب گیر لباشسویی و ظرفشویی بوش (BOSCH)

فیلتر رسوب گیر لباشسویی و ظرفشویی بوش (BOSCH) سطح کیفی بالایی دارد و مطابق با تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید شده است. این فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی حاوی ذرات ضدرسوب پلی فسفات مرغوبی می باشد و با واکنش و تغییر شکل رسوبات گچ و آهک از تشکیل این رسوبات بر المنت این دستگاه ها و ایجاد پوسیدگی و زنگ زدگی در قطعات داخلی آنها جلوگیری می نماید. این رسوب گیر مرغوب را می توان به آسانی و بدون نیاز به اتصالات خاصی بر مسیر آب ورودی به لباسشویی نصب نمود. مزیت مهم استفاده از فیلتر رسوب گیر بوش می تواند موجب کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر لباشسویی و ظرفشویی شود. یکی از ویژگی مهم این فیلتر رسوب گیر لباسشویی، قابلیت اتصال آن به آب گرم دستگاه است که در بسیاری از نمونه های مشابه این محصول، وجود ندارد.

فروشگاه تجهیزات تصفیه آب آبین عرضه کننده بهترین فیلترهای رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی به سراسر ایران می باشد که از مواد اولیه کاملاً بهداشتی و اورگانیک تهیه شده اند. اگر قصد خرید فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی را دارید، جهت سهولت در خرید و انتخاب محصولی متناسب با نیاز خود، با کارشناسان فروش آبین تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید