نویسنده: راضیه کوه پیمانی

بهترین دوزینگ پمپ های سکو (SEKO)

بهترین دوزینگ پمپ های سکو (SEKO)


در سیستم های تصفیه آب صنعتی و بسیاری از مصارف صنعتی گاهی به تزریق محلول و مواد شیمیایی با دوز مشخص در سیستم احتیاج می باشد. دستگاه هایی که به این منظور طراحی و تولید شده اند، دوزینگ پمپ ها یا پمپ تزریق هستند. این محصولات با برندها و انواع مختلفی در بازار به فروش می رسند و یکی از محبوب ترین پمپ های تزریق در ایران، دوزینگ پمپ های سکو (SEKO) هستند. در این مقاله قصد داریم که در مورد بهترین مدل های دوزینگ پمپ های سکو که توسط شرکت آبین عرضه می شود، اطلاعات کافی کسب نماییم.

با کیفیت ترین پمپ های تزریق سکو (SEKO)

کمپانی ایتالیایی سکو یکی از شناخته ترین برندهای تولید کننده پمپ های سلونوئیدی مرغوب است که تولیدات با کیفیت خود را به سراسر دنیا عرضه می کند. کاربردهای مهم این پمپ های تزریق در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، تصفیه آب در برج های خنک کننده، صنایع پتروشیمی، صنایع تولید چوب و کاغذ، صنایع غذایی و دارویی و نیز جهت تزریق مواد شیمیایی به آب استخر می باشد. در ادامه به بررسی چند مدل از بهترین پمپ های تزریق سکو از سری Invikta و Kompact و ویژگی های آنها می پردازیم.

دوزینگ پمپ سکو (SEKO) مدل 7-5 Invikta

دوزینگ پمپ سکو (SEKO) مدل 7-5 Invikta نوعی پمپ سلونوئیدی مرغوب می باشد که با بهترین مواد اولیه توسط برند ایتالیایی سکو تولید شده است. این پمپ تزریق قابل نصب بر روی دیوار را نیز دارد و برای استفاده در فضاهای محدود انتخاب مناسبی محسوب می شود. این دوزینگ پمپ می تواند با دبی 5 لیتر بر ساعت و فشار 7 بار مواد شیمیایی را به سیستم مورد نظر تزریق کند.

مزیت مهم دوزینگ پمپ های سری Invikta برند سکو مقاومت عالی و تحمل پذیری بالای آنها در برابر فشار محیطی می باشد. دوزینگ پمپ سکو (SEKO) مدل 7-5 Invikta کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و از استاندارد حفاظتی IP65 جهت محافظت پمپ تزریق در مقابل گرد و غبار و عبور آب برخوردار است. این دوزینگ پمپ با مواد شیمیایی مرسوم در فرایندهای صنعتی سازگاری بالایی دارد و با دقت بسیار بالایی می تواند محلول شیمیایی مورد نظر را با دوز مشخص به سیستم تزریق کند. کاربردهای مهم این دوزینگ پمپ سکو جهت تزریق مواد شیمیایی نظیر آنتی اسکالانت، افزودن سود و اسید جهت تنظیم PH، تزریق مواد منعقد کننده، مواد ضد خوردگی، کلر و آب ژاول به سیستم می باشد.

دوزینگ پمپ سکو (SEKO) مدل Kompact 5-8

این پمپ تزریق، محصول مرغوبی از کمپانی معروف ایتالیایی سکو می باشد و در گروه پمپ های تزریق سلونوئیدی قرار می گیرد. سری Kompact از پمپ های تزریق سکو نوعی دوزینگ پمپ همه کاره هستند که برای به کارگیری در مصارف خاص صنعتی و مصرف انرژی پایین، انتخاب بسیار مناسبی محسوب می شوند. دوزینگ پمپ سکو (SEKO) مدل Kompact 5-8 از بهترین مواد اولیه در ساخت آن استفاده شده است و توسط کمپانی سکو به مدت 5 سال گارانتی می گردد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد سری Kompact و این پمپ تزریق ، مجهز بودن به منبع توان چندگانه پایداری است که توسط این قابلیت می تواند مقدار دقیق توان لازم برای کارکرد پمپ را تعیین نمود. مشخصه این پمپ تزریق سکو، تزریق سیال و مواد شیمیایی با دبی 5 لیتر بر ساعت و فشار 8 بار می باشد و این ویژگی استفاده از آن  را در طیف وسیعی از مصارف صنعتی ممکن نموده است.

امروزه پمپ های تزریق یکی از اجزای مهم دستگاه های تصفیه آب صنعتی هستند و انتخاب مناسب و دقیق این محصول از برند معتبر و متناسب با نیاز سیستم مورد نظر اهمیت بالایی دارد.

فروشگاه تجهیزات تصفیه آب آبین ارائه دهنده بهترین انواع پمپ های تزریق از برندهای معتبر و شناخته شده به سراسر ایران می باشد که از مرغوب ترین محصولات موجود در بازار هستند. اگر قصد خرید دوزینگ پمپ متناسب با نیاز خود را دارید، جهت سهولت در انتخاب خود با کارشناسان آبین تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید