نویسنده: راضیه کوه پیمانی

معرفی بهترین پمپ تزریق اتاترون (ETATRON)

معرفی بهترین پمپ تزریق اتاترون (ETATRON)


در دستگاه های تصفیه آب خانگی از پمپ های تزریق یا دوزینگ پمپ ها جهت تزریق مواد شیمیایی به سیستم استفاده می گردد. این پمپ ها در انواع و ظرفیت های مختلفی تولید شده اند و به بازار عرضه می شوند. یکی از معروف ترین کمپانی های تولید کننده پمپ های تزریق در دنیا برند معتبر اتاترون (ETATRON) است. در این مقاله قصد داریم که با بهترین مدل های پمپ تزریق اتاترون و ویژگی های آنها آشنا شویم.

با کیفیت ترین پمپ های تزریق موجود در بازار

دوزینگ پمپ یا پمپ تزریق می تواند حجم یا دوز معینی از مواد شیمیایی را با دبی مشخص و در بازه زمانی قابل تنظیم به سیستم مورد نظر تزریق کند. این دوزینگ پمپ ها در دو نوع دیافراگمی و پیستونی تولید شده اند و به صورت گسترده ای جهت تزریق محلول ها و سیالات استفاده می گردند. کاربرد پمپ تزریق در سیستم های تصفیه فاضلاب و آب شیرین کن های صنعتی است، اما از آن می توان در صنایع متنوعی نظیر صنایع شیمیایی، داروسازی، پتروشیمی و صنایع الکترونیکی نیز استفاده نمود.

کمپانی ایتالیایی اتاترون (ETATRON) یکی از مطرح ترین کمپانی های تولید کننده دوزینگ پمپ ها است که محصولات خود را به بیش از 70 کشور جهان صادر می کند. پمپ های تزریق اتاترون در ایران نیز بسیار شناخته شده هستند و در گروه پرفروش ترین و بهترین دوزینگ پمپ های تزریق در سراسر دنیا قرار می گیرند.  

دوزینگ پمپ اتاترون (ETATRON) مدل PB MA 5-10

این پمپ تزریق نوعی پمپ دیافراگمی بسیار با کیفیت است که توسط شرکت معروف ETATRON ایتالیا تولید شده است. این پمپ از سری پمپ های تزریق سری PKX MA/A اتاترون می باشد که از آن می توان به منظور تزریق موادی نظیر کلر، سولفات آلومینیوم و اسید در استخرها و انواع سیستم های تصفیه آب صنعتی استفاده نمود. جنس دوزینگ پمپ اتاترون (ETATRON) مدل PKX MA/A 5-10 از PTEE (پلی تترا فلوئورو اتیلن) می باشد و هد پمپ این پمپ تزریق از PP ساخته شده است. بدنه این نوع پمپ تزریق مرغوب اتاترون از جنس فایبرگلاس ضد اسید و دارای استاندارد IP65 می باشد که استفاده از آن  تزریق مواد اسیدی را ممکن ساخته است. از جمله مشخصات مهم این پمپ تزریق، تزریق مایعات با دبی 5 لیتر بر ساعت و فشار کاری 10 بار می باشد و استفاده از آن در سیستم هایی که دبی آب کمتر از 20 لیتر بر ساعت است، مناسب می باشد.

دوزینگ پمپ اتاترون (ETATRON) مدل DLX MA/AD 5-7

این پمپ از پمپ های تزریق سری DLX شرکت اتاترون می باشد و توسط کمپانی معروف اتاترون (ETATRON) با بهترین کیفیت ممکن ساخته شده است. از دوزینگ پمپ اتاترون (ETATRON) مدل DLX MA/AD 5-7 می توان جهت تزریق کلر، آنتی اسکالانت و انواع اسیدها در سیستم های آب شیرین کن صنعتی و نیز جهت کلرزنی آب استخر استفاده نمود. این پمپ، یکی از بهترین و پرکاربردترین پمپ های تزریق اتاترون می باشد و بدنه آن از جنس PP ضد اسید و مقاوم نسبت به حرارت ساخته شده است. این پمپ از انواع پمپ های دیافراگم سلونوئیدی است و می تواند مواد شیمیایی را با دبی 5 لیتر بر ساعت و فشار 7 بار تزریق کند. مزیت مهم این پمپ تزریق اتاترون مجهز بودن به شیر یک طرفه ساچمه ای جهت ممانعت از بازگشت مواد شیمیایی به محفظه مخزن است. دوزینگ پمپ اتاترون (ETATRON) مدل DLX MA/AD 5-7 قابلیت کنترل آنالوگ را دارد و می توان به صورت دستی میزان دبی آن را در دو حالت 100% و 20% تنظیم نمود.

فروشگاه تصفیه آب عرضه کننده انواع پمپ های تزریق مرغوب با برندهای متنوع می باشد که از بهترین محصولات موجود در بازار هستند. اگر قصد خرید دوزینگ پمپ را دارید، برای مشاهده این محصولات به وب سایت تصفیه آب مراجعه کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید