نویسنده: راضیه کوه پیمانی

بهترین فیلترهای بیرونی یخچال ساید

بهترین فیلترهای بیرونی یخچال ساید

اکثر یخچال های ساید بای ساید و دوقلو که مجهز به آبسردکن هستند و به آب شهری متصل می شوند، دارای فیلتر داخلی نمی باشند و جهت تصفیه آب ورودی به دستگاه باید از فیلترهای بیرونی یخچال استفاده گردد. این فیلترها می تواند بسیاری از مواد آلاینده و ناخالصی های موجود در آب شهری را پیش از ورود به یخچال فیلتر کرده و موجب افزایش کیفیت آب و افزایش طول عمر یخچال شوند. در این مقاله قصد داریم که با بهترین فیلترهای خارجی یخچال که توسط شرکت آبین ارائه می شوند، آشنا شویم.


خرید فیلتر خارجی یخچال ساید بای ساید

در آب شرب شهری، املاح و آلاینده های بسیاری وجود دارد که مصرف طولانی مدت آنها می تواند موجب عوارض و بیماری های زیادی در انسان شود. در یخچال هایی که به آب شهری متصل می گردند، معمولاً جهت افزایش کیفیت آب مصرفی در یخچال از فیلترهای تصفیه آب استفاده می نمایند. این فیلترها دارای دو نوع فیلتر بیرونی یخچال و فیلتر داخلی هستند و بسته به نوع خود در محفظه داخلی یخچالی یا در مسیر آب ورودی به دستگاه نصب می شوند. در بسیاری از یخچال های ساید این محفظه وجود ندارد و به منظور تصفیه آب مصرفی یخچال باید این فیلتررا در لوله کشی آب ورودی به یخچال نصب نمود. تفاوت مهم فیلترهای داخلی و فیلترهای بیرونی یخچال این است که در فیلترهای خارجی یخچال دیگر لزومی به تناسب مدل آن با برند یخچال نمی باشد. در ادامه به شرح چند مدل از فیلترهای بیرونی یخچال ساید و ویژگی های آنها می پردازیم.

فیلتر یخچال بیرونی کولپکس (Coolpex)

فیلتر یخچال بیرونی کولپکس (Coolpex) محصول با کیفیتی از برند تایوانی کولپکس می باشد که در خارج از محفظه یخچال و در مسیر آب ورودی به دستگاه نصب می گردد. از این فیلتر بیرونی می توان در انواع و مدل های مختلف یخچال های ساید و دوقلو استفاده نمود. فیلتر بیرونی یخچال از نوع فیلترهای کربنی است و توسط ذرات کربن اکتیو درون خود می تواند مواد آلی، کلر و نیز طعم و بوی نامطبوع آب شرب را از بین ببرد. اگر یخچال ساید بای ساید مورد نظر دارای فیلتر داخلی نمی باشد، توصیه می گردد که به همراه این فیلتر، از فیلتر بیرونی الیافی نیز در مسیر ورود آب به یخچال استفاده شود. فیلتر یخچال بیرونی کولپکس سطح کیفی بالایی دارد و تحمل فشارهای بالای آب ورودی تا فشار 130 Psi را نیز دارد.

فیلتر تصفیه آب یخچال بیرونی آرتیمیس (ARTIMIS)


این فیلتر از نوع فیلترهای بیرونی رسوب گیر یخچال می باشد که در خارج از محیط داخلی یخچال و در مسیر آب شهری ورودی به یخچال قرار می گیرد. این نوع فیلتر یخچال اصطلاحاً فیلتر پشت ساید نیز نامیده می شود. یکی از بهترین برندهای ایرانی تولید فیلترهای خطی (اینلاین) و فیلترهای یخچال، برند آرتیمیس است. محصولات این کمپانی کیفیت ساخت عالی دارد و در مقایسه با محصولات مشابه خود در بازار از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند.

فیلتر تصفیه آب یخچال بیرونی آرتیمیس (ARTIMIS) نوعی فیلتر یخچال کربنی می باشد که از کربن اکتیو مرغوب و درجه یک تهیه شده است. یکی از مزیت های استفاده از فیلتر یخچال بیرونی این می باشد که برخلاف فیلترهای داخلی یخچال، نیازی به مطابقت این فیلتر با مدل یخچال وجود ندارد و از انواع فیلتر بیرونی یخچال می توان جهت تصفیه آب ورودی به یخچال استفاده نمود. اگر یخچال ساید بای ساید شما دارای فیلتر داخلی نمی باشد، بهتر است که به منظور محافظت بیشتر از سیستم داخلی یخچال از فیلتر بیرونی کربنی و الیافی استفاده کنید. کربن اکتیو موجود در این فیلتر بیرونی می تواند ترکیبات کلر دار وهم چنین طعم و مزه نامطبوع آب شهری را از بین ببرد.

سایت تصفیه آب آبین ارائه دهنده انواع فیلترهای یخچال داخلی و بیرونی با برندهای معتبر می باشد که نسبت به محصولات مشابه خود در بازار سطح کیفی بسیار بالاتری دارند. اگر قصد خرید فیلتر یخچال ساید را دارید، به منظور مشورت با کارشناسان تصفیه آب مجموعه و انتخاب محصول مناسب با راه های ارتباطی در وب سایت آبین تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید