نویسنده: راضیه کوه پیمانی

بهترین فیلترهای تصفیه آب 20 اینچ توس در ایران

بهترین فیلترهای تصفیه آب 20 اینچ توس در ایران

در دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی از فیلترهای بزرگ تری نسبت به فیلترهای خانگی استفاده می گردد. به این فیلترها، اصطلاحاً فیلتر جامبو و اسلیم گفته می شود و از قدرت بالایی در تصفیه آب و حذف آلودگی ها برخوردار می باشند. از این فیلترها در بخش پیش تصفیه دستگاه صنعتی و نیمه صنعتی و در مرحله اول فیتراسیون آب استفاده می گردد. در این مقاله قصد داریم که با دو مدل از فیلترهای تصفیه آب 20 اینچ جامبو و اسلیم شرکت توس آشنا شویم.


مرغوب ترین فیلترهای تصفیه آب 20 اینچ

فیلترهای تصفیه آب در انواع و اندازه های مختلفی در بازار به فروش می رسند. برخی از این انواع در مقایسه با فیلترهای تصفیه آب خانگی سایز بزرگ تری دارند و معمولاً در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی یا صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله این فیلترها می توان به فیلتر تصفیه آب 20 اینچ اشاره کرد که در دو نوع فیلترهای 20 اینچ جامبو و اسلیم جهت کاربری در دستگاه های تصفیه آب  صنعتی و نیمه صنعتی تولید می شوند. فیلترهای تصفیه آب جامبو و اسلیم از نظر عملکرد تقریباً مشابه یکدیگر هستند و تفاوت اصلی آنها در قطر فیلتر می باشد. فیلتر تصفیه آب جامبو نسبت به نوع اسلیم دارای قطر و قدرت فیلتراسیون بیشتری است.

شرکت پالایه سازان فرایند توس یکی از شناخته شده ترین کمپانی های ایرانی می باشد که سال های طولانی است که در حوزه تصفیه آب و ساخت فیلترهای تصفیه آب فعالیت می نماید. این شرکت تصفیه آب، تولید کننده انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی می باشد.


فیلتر 20 اینچ نخ تابیده اسلیم توس (TOOS)

این فیلتر نخ تابیده، محصول مرغوبی از کمپانی توس می باشد و از مواد اولیه کاملاً استاندارد و بهداشتی تولید شده است. فیلتر 20 اینچ نخ تابیده اسلیم توس، کیفیت ساخت عالی دارد و بر اساس استانداردهای معتبر جهانی نظیر ISO 9001 و استاندارد بنیاد ملی بهداشت NSF ساخته شده است. این فیلتر نخ تابیده اسلیم دارای 20 اینچ ارتفاع و 2.5 اینچ قطر داخلی می باشد و معمولاً از آن، در پیش تصفیه ورودی ساختمان، در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می گردد. در ساختار فیلتر نخی، تونل های الماسی شکلی وجود دارند که از بخش خارجی به سمت داخلی و هسته فیلتر، کوچک تر می شوند. در نتیجه زمانی که آب وارد این تونل ها می گردد، ذرات بزرگ تر در بخش بیرونی تونل و ذرات ریزتر در بخش داخلی آن به دام می افتند و به این ترتیب این ذرات از آب حذف و جداسازی می گردند.

عمر متوسط فیلتر 20 اینچ نخ تابیده اسلیم توس (TOOS) به میزان سختی آب و غلظت آلاینده ها در آب ورودی بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان حدود 6 ماه از آن در دستگاه تصفیه آب استفاده نمود. این فیلتر نخ تابیده قدرت بالایی در حذف رسوبات و آلودگی ها از آب دارد و از آن در مرحله اول فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی استفاده می شود. الیاف فیلتر 20 اینچ نخ تابیده اسلیم توس از ترکیب الیاف پلی پروپیلن و نخ تشکیل شده اند و نسبت به فیلترهای الیافی معمولی، استحکام و مقاومت بسیار بالاتری دارند. این نوع فیلترهای نیمه صنعتی، قادر به حذف کلیه ذرات درشت آلاینده نظیر انواع رسوبات، گل و لای، زنگ و پوسیدگی موجود در لوله ها نیز می باشند.

 
فیلتر الیافی جامبو 20 اینچ توس (TOOS)

این نوع فیلترهای الیافی در مقایسه با سایر فیلترهای تصفیه آب خانگی، دارای قدرت بالاتر و سایز بزرگ تری است و کاربرد ویژه آن در بخش پیش تصفیه دستگاه صنعتی می باشد. این فیلتر الیافی جامبو از تعدادی لایه غشایی تشکیل شده است که هر چه به سمت بخش داخلی فیلتر می رویم، لایه های آن نازک تر می گردند. ساختار لایه ای فیلتر الیافی جامبو 20 اینچ توس عامل ظرفیت بالای آن در جذب آلودگی ها و افزایش طول عمر آن می باشد و به نوعی مزیت مهم این فیلتر الیافی محسوب می گردد. در نتیجه، استفاده از این فیلتر مرغوب موجب کاهش تعداد دفعات تعویض فیلتر الیافی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری از دستگاه تصفیه آب صنعتی می شود. فیلتر الیافی جامبو 20 اینچ توس دارای الیاف پلی پروپیلن 100% خالص است و توان بالایی در حذف گل و لای، شن و ماسه، قارچ ها و جلبک ها، زنگ لوله  و ... از آب در مصارف صنعتی دارد.

انتخاب و خرید فیلتر پیش تصفیه مرغوب و با کیفیت جهت استفاده در دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی موجب افزایش کیفیت آب ورودی به فیلتر ممبران و افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد.

فروشگاه تجهیزات تصفیه آب آبین عرضه کننده انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی به سراسر کشور است که با به کارگیری مرغوب ترین اجزا و قطعات موجود در بازار، تولید شده اند. اگر قصد خرید فیلتر تصفیه آب صنعتی یا نیمه صنعتی را دارید، برای سهولت در خرید خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید