نویسنده: راضیه کوه پیمانی

بهترین فیلتر مینرال و مواد معدنی موجود در بازار

بهترین فیلتر مینرال و مواد معدنی موجود در بازار


اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارای فیلتر مینرال (mineral) هستند و در این دستگاه ها از فیلتر مینرال جهت تنظیم میزان املاح مفید در آب آشامیدنی استفاده می شود. سطح کیفی این فیلتر تصفیه آب جهت اطمینان از سلامت آب تصفیه شده، اهمیت بالایی دارد و باید از برندهای معتبر تصفیه آب انتخاب شود، زیرا فیلتر مینرال، املاح و مواد معدنی مهمی به آب می افزاید و استفاده از مواد اولیه بهداشتی و درجه یک در ساخت این فیلتر در سلامت آب تصفیه شده تاثیر بسزایی خواهد داشت. در این مقاله قصد داریم که با چند مدل از بهترین فیلترهای مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی که توسط شرکت آبین عرضه می شوند، آشنا شوید.

خرید فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس کلیه املاح و آلاینده های موجود در آب را از بین می برد و آب تصفیه شده PH اسیدی پیدا می کند. خاصیت اسیدی آب، برای سلامتی انسان مضر است و باعث ایجاد طعم و مزه تلخی در آب آشامیدنی می شود. بسیاری از املاح مورد نیاز بدن ما باید از طریق آب آشامیدنی تامین شوند و نبود آنها در بدن می تواند موجب بروز بیماری های خطرناکی نظیر انواع سرطان ها، بیماری های فقر املاح و عدم کارکرد صحیح ارگان های حیاتی بدن انسان شود. در دستگاه تصفیه آب خانگی برای رفع این مشکل و افزودن املاح مفید به آب، از فیلتر مینرال یا مواد معدنی استفاده می گردد. فیلترهای مینرال تصفیه آب خانگی در دو نوع فیلترهای کارتریج و فیلترهای اینلاین (خطی) به بازار عرضه شده اند و فیلترهای خطی به دلیل بهداشتی بودن، از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. در ادامه با برخی از فیلترهای مینرال با کیفیت موجود در بازار آشنا می شویم.

فیلتر مینرال سوفیلتر Sou filter

این فیلتر مینرال تصفیه آب از نوع فیلترهای خطی یا inline است. این ویژگی مزیت مهم این فیلتر مینرال محسوب می شود، زیرا این فیلتر برای قرار گیری در دستگاه نیازی به هوزینگ ندارد و نسبت به فیلترهای تصفیه آب دیگر بهداشتی تر است. فیلتر مینرال سوفیلتر Sou filter دارای سایز 10 اینچ می باشد و برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی طراحی و تولید شده است. سطح کیفی این فیلتر مینرال بسیار بالا است و می تواند کلیه املاح مفید و مواد مورد نیاز بدن را به آب اضافه کرده و کیفیت آب در دستگاه تصفیه آب خانگی را بالا ببرد. مزیت دیگر این فیلتر مینرال خارج کردن آب از حالت اسیدی و بهبود طعم و مزه آب تصفیه شده است. فیلتر مینرال سوفیلتر Sou filter از مواد اولیه درجه یک و کاملاً بهداشتی تهیه شده است و از این فیلتر می توان بدون هیچ گونه نگرانی تا مدت یک سال در دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده نمود. بدنه این فیلتر مینرال از پلاستیک گرید خوراکی ساخته شده است و هیچ گونه خطری برای سلامت آب تصفیه شده ایجاد نخواهد کرد.

فیلتر مینرال هیوندای (HYUNDAI) واکورتک

این فیلتر مینرال ساخت کمپانی معروف و شناخته شده هیوندای واکورتک می باشد و با مواد اولیه اورگانیک و کاملا بهداشتی تولید شده است. فیلتر مینرال هیوندای (HYUNDAI) واکورتک از نوع کارتریجی می باشد و در دستگاه تصفیه آب خانگی در محفظه مخصوص خود قرار می گیرد. فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب، کلیه املاح و ناخالصی های موجود در آب را حذف کرده و آب تا حدی مزه تلخی پیدا می کند. این طعم و مزه عمدتاً برای مصرف کننده ناخوشایند است و به منظور بهبود در طعم و مزه آب در مرحله ششم در دستگاه تصفیه آب خانگی از فیلتر مینرال استفاده می شود. فیلتر مینرال هیوندای (HYUNDAI) واکورتک کیفیت بسیار بالایی دارد و می تواند مواد معدنی مفید برای بدن را به آب تصفیه شده اضافه کرده و آبی سالم و کاملاً گوارا را در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

فیلترهای تصفیه آب عمدتاً به گونه ای طراحی می شوند که با انواع دستگاه تصفیه آب خانگی سازگاری داشته باشند. با این وجود معمولا توصیه می شود، از فیلتری که بیشترین مطابقت را با مدل و برند دستگاه تصفیه آب خانگی دارد، استفاده گردد.

فروشگاه تجهیزات تصفیه آب آبین عرضه کننده انواع فیلترهای تصفیه آب اصل و اورجینال با برندهای معروف است که بر اساس استانداردهای بین المللی معتبر تولید شده اند. اگر در انتخاب فیلتر تصفیه آبی متناسب با دستگاه خود دچار تردید هستید، برای مشورت با کارشناسان فروش آبین و بهره مندی از مشاوره رایگان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید