نویسنده: راضیه کوه پیمانی

قیمت فیلتر پیش تصفیه آب توس

قیمت فیلتر پیش تصفیه آب توس


مرغوبیت فیلترهای تصفیه آب در کیفیت آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار موثر می باشد، بنابراین هر چه از فیلترهای با کیفیت تری در دستگاه استفاده گردد، آب تولید شده از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. یکی از شرکت های مشهور تولید کننده فیلترهای تصفیه آب خانگی، کمپانی توس می باشد. این فیلترها دارای انواع و اندازه های مختلفی هستند و با بهره گیری از استانداردهای معتبر بین المللی و مواد اولیه مرغوب تولید شده و روانه بازار می شوند. در این مقاله قصد داریم با فیلترهای تصفیه آب برند توس و ویژگی های آنها آشنا شویم.

فیلترهای تصفیه آب توس

یکی از برندهای معتبر ایرانی در ساخت محصولات تصفیه آب برند توس (TOOS) می باشد. این فیلترها کیفیت بسیار بالایی دارند و توسط پیشرفته ترین تجهیرات و مطابق استانداردهای معتبر جهانی تولید می شوند. قیمت فیلترهای تصفیه آب توس در مقایسه با نمونه های مشابه خود در بازار بسیار مناسب می باشد. محصولات این کمپانی شامل انواع فیلترهای پیش تصفیه، فیلتر ممبران، فیلترهای مینرال، قلیایی، فیلتر پست کربن و نیز ست فیلترهای پیش تصفیه (الیافی، کربن گرانول و کربن بلاک) هستند. در ادامه با چند نوع از پرفروش ترین فیلتر تصفیه آب خانگی توس آشنا شویم.

فیلتر کربن بلاک 10 اینچ توس

فیلتر کربن بلاک 10 اینچ توس سطح کیفی بالایی دارد و از زغال پوسته نارگیل و مواد کاملاً مرغوب ساخته شده است. این فیلتر کربن بلاک حاوی ذرات کربن فعال به صورت فشرده و جامد است و به دلیل سطح فعال بسیار زیاد مواد سازنده خود، قدرت بالایی در حذف کلر، مواد آلی، آفت کش ها و طعم و بوی نامطبوع از آب خواهد داشت. بدنه فیلتر کربن بلاک 10 اینچ توس از پلی پروپیلن و موادی با استاندارد گرید خوراکی تهیه شده است که این مساله بیانگر سلامت آب آشامیدنی تصفیه شده توسط این فیلتر می باشد. این فیلتر کربن بلاک با کیفیت توس در مرحله سوم فیلتراسیون در دستگاه قرار می گیرد و با تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی کاملاً سازگار می باشد. عمر متوسط فیلترهای کربن بلاک معمولاً حدود 3 تا 6 ماه است و فیلتر کربن بلاک 10 اینچ توس به دلیل بهره گیری از مواد اولیه مرغوب در خود، دارای حداکثر عمر مفید (6 ماه) می باشد.
 

فیلتر کربن گرانول 10 اینچ توس

این فیلتر تصفیه آب در مرحله دوم در دستگاه تصفیه آب خانگی و در بخش پیش تصفیه قرار می گیرد. فیلتر کربن گرانول 10 اینچ توس حاوی کربن فعال دانه ای با پایه گیاهی است که از زغال پوست نارگیل و مواد کاملاً بهداشتی تولید شده است. به ترتیب آب تصفیه شده توسط این فیلتر کربنی هیچ گونه ماده مضری به آب اضافه نمی کند. ذرات کربن فعال حاوی سطحی فعال فوق العاده ای برای جذب آلاینده های مضر مانند کلر، مواد آلی، فلزات سنگین و ... می باشد و می تواند به خوبی بو و طعم نامطبوع آب را برطرف کند، در نتیجه آب خروجی از فیلتر کربن گرانول 10 اینچ توس، آبی بسیار شفاف و عاری هر گونه بو و طعم نامطبوعی است.

این مدل فیلتر کربن گرانول توس از نوع کارتریجی می باشد و از آن می توان در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده نمود. فیلتر کربن گرانول 10 اینچ توس از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار می باشد و طول عمر آن بسته به کیفیت آب ورودی به دستگاه و میزان مصرف آب تصفیه شده بستگی دارد. عمر متوسط این فیلتر کربن گرانول حدود 6 ماه است و پس از آن به دلیل فاسد زدن فیلتر و احتمال بالای رشد عوامل میکروبی در آن، باید تعویض گردد.


ست فیلتر تصفیه آب توس

این ست فیلتر دارای 3 فیلتر پیش تصفیه الیافی، کربن گرانول و کربن بلاک می باشد و با انواع دستگاه تصفیه آب خانگی سازگاری کامل دارد. این فیلترهای پیش تصفیه خانگی از نوع فیلترهای کارتریجی هستند و برای استفاده در دستگاه باید محفظه مخصوص خود در دستگاه تصفیه آب قرار بگیرد. از آنجایی که این فیلترها در مراحل اولیه در دستگاه هستند و بسیاری از آلودگی های موجود در آب ورودی توسط این فیلترهای تصفیه آب جذب می شود، بنابراین در مقایسه با فیلترهای دیگر طول عمر کمتری خواهند داشت. قیمت ست فیلتر تصفیه آب توس بسیار مناسب است و تهیه یک ست فیلتر پیش تصفیه آب نسبت به تهیه این فیلترها به صورت مجزا صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

فیلتر الیافی در ست فیلتر تصفیه آب توس سطح کیفی بالای دارد و از الیاف پلی پروپیلن با گرید خوراکی ساخته شده است. قطر منافذ این فیلتر 1 تا 5 میکرون است، بنابراین فیلتر الیافی در ست فیلتر توس تمامی ذرات بزرگ تر از 5 میکرون را از آب حذف و جداسازی می کند. فیلتر کربن گرانول در این ست فیلتر بسیار مرغوب است و می تواند تمامی مواد آلی، ترکیبات کلر و نیز طعم و بوی نامطبوع آب را حذف کند. فیلتر کربن بلاک در ست فیلتر تصفیه آب توس از مواد اولیه بهداشتی تولید شده است و می تواند آلاینده هایی نظیر کلر، مواد آلی و فلزات سنگینی که توسط فیلتر مرحله قبل فیلتر نشده اند، را فیلتر کند.

بازار تصفیه آب آبین بزرگترین عرضه کننده فیلترهای تصفیه آب مرغوب و اورجینال به بازار ایران است که با مواد درجه یک و استانداردهای روز دنیا تولید شده اند. اگر قصد انتخاب یا خرید فیلتر تصفیه آب برای دستگاه خود را دارید و برای سهولت در امر خرید با کارشناسان فروش آبین و راه های ارتباطی مجموعه ما تماس برقرار کنید. 

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید