نویسنده: راضیه کوه پیمانی

پمپ تصفیه آب کوجین kojine

پمپ تصفیه آب کوجین kojine


در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس برای تامین فشار لازم جهت عبور آب از فیلتر ممبران، از پمپ تصفیه آب استفاده می گردد. این پمپ ها قدرت متنوعی دارند و در انواع مختلف خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی در بازار به فروش می رسد. انتخاب پمپ تصفیه آب باید با توجه فشار آب ورودی و نوع دستگاه تصفیه آب صورت بگیرد. برای مثال باید توجه داشته باشیم که در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی که قدرت فیلتراسیون بالاتری در مقایسه با دستگاه تصفیه آب خانگی دارد، از پمپ تصفیه آبی با توان و قدرت بالا استفاده گردد. در این مقاله قصد داریم با دو مدل از پرفروش ترین پمپ های نیمه صنعتی کوجین آشنا شویم.

بهترین پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در واقع به دستگاه تصفیه آبی گفته می شود که می تواند نسبت به دستگاه تصفیه آب خانگی آب تصفیه شده بیشتری را تولید کند و توان تولید آن بالاتر از 200 لیتر در شبانه روز می باشد. بدیهی است که فیلترهای ممبران به کار رفته در این دستگاه قدرت فیلتراسیون بالاتری خواهند داشت. در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بسته به ظرفیت دستگاه معمولاً از ممبران های 100، 200 یا 400 گالن استفاده می شود. در نتیجه این دستگاه تصفیه آب در مقایسه یا دستگاه خانگی به تعداد پمپ تصفیه آب بیشتری احتیاج دارد. این پمپ های تصفیه آب دارای توان بیشتری نسبت به پمپ های خانگی هستند و به آن اصطلاحا پمپ نیمه تصفیه گفته می شود. کمپانی تایوانی کوجین (kojine) یکی از مشهورترین تولید کنندگان پمپ های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی مرغوب است که محصولات خود را به سراسر دنیا عرضه می کند. در ادامه با دو نوع از پمپ های نیمه صنعتی کوجین آشنا می شویم.

مطلب پیشنهادی: مراحل شستشو فیلتر ممبران


پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی کوجین مدل KJ-2000

این پمپ نیمه صنعتی محصولی با کیفیت از کشور تایوان می باشد که بر اساس استانداردهای معتبر جهانی نظیر استاندارد NSF ،WQ ،CE اروپا و ISO 9001 تولید شده است. از پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی کوجین مدل KJ-2000 می توان در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس استفاده نمود، البته باید دقت داشت که انتخاب توان پمپ موردنیاز بایستی بر اساس ظرفیت دستگاه و فشار موردنیاز برای تصفیه آب صورت بگیرد. این پمپ نیمه صنعتی به همراه ترانس 32 ولت ارائه می شود و توانایی تولید آب تصفیه شده با دبی 4 لیتر بر دقیقه را دارد. پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی کوجین مدل KJ-2000 از قدرت مناسبی برای تامین فشار مورد نیاز فیلتر ممبران برخوردار می باشد و آب تصفیه شده را با فشار 130PSI به سمت ممبران پمپاژ می کند. این پمپ نیمه صنعتی بسیار مقاوم و با دوام است و توسط کمپانی تایوانی کوجین و با ضمانت اصلی ارائه می گردد.


پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی کوجین مدل TP-75

پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی مدل TP-75 محصولی با کیفیت و مرغوب از کمپانی معتبر کوجین می باشد و جهت تامین فشار لازم در انواع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی مصرف انرژی پایین دارد و از ترانس 24 ولت برای تامین انرژی مورد نیاز خود استفاده می کند. پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی کوجین مدل TP-75، از توان تصفیه آب مناسبی برخوردار می باشد و آب را با دبی 1.5 لیتر بر دقیقه به سمت فیلتر ممبران هدایت می کند. این پمپ نیمه صنعتی بسیار مقاوم و با دوام می باشد و بر اساس استانداردهای معتبر جهانی مانند استاندارد CE ،NSF ،Water Quality و ... تولید شده است.

سایت تصفیه آب آبین بزرگترین تامین کننده دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و محصولات مرتبط است که با بهترین قطعات و پیشرفته ترین تکنولوژی ها طراحی و تولید شده اند. اگر در انتخاب محصول مورد منظر خود دچار تردید شده اید، جهت دریافت مشاوره رایگان مجموعه و سهولت در امر خرید با کارشناسان آبین تماس برقرار کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید