نویسنده: راضیه کوه پیمانی

بهترین دستگاه های تصفیه آب آکوا لاین

بهترین دستگاه های تصفیه آب آکوا لاین


در بسیاری از مناطق ایران آب آشامیدنی درصد بالایی ناخالصی دارد و مصرف آن می تواند موجب بروز بسیاری از بیماری گوارشی و بیماری های جدی دیگر در دراز مدت شود. بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی کیفیت مناسبی ندارند و از مواد اولیه درجه یک و مرغوب تهیه نشده اند، بنابراین انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی از برند معتبر اهمیت بالایی دارد. برند آکوا لاین یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی است و در این مقاله قصد داریم با بهترین مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی آکوالاین آشنا شویم.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لاین

بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در سراسر دنیا ساخت کشور تایوان است. یکی از مشهورترین برندهای تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی برند آکوا لاین (Aqua line) است که در کشور تایوان طراحی و ساخته می شود. قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی آکوا لاین علی رغم  بهره گیری از بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین تکنولوژی ها در ساخت خود، بسیار مناسب است. بدیهی است که هر چه تعداد فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب آکوا لاین بیشتر باشد، قیمت این دستگاه نیز بیشتر خواهد بود. این دستگاه های تصفیه آب کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند و جهت تولید آب تصفیه شده با بهترین کیفیت ممکن از فیلتر ممبران آمریکایی فیلمتک استفاده شده است. در ادامه با سه مدل از بهترین دستگاه های تصفیه آب آکوا لاین 7 و 8 مرحله اسمز معکوس و مشخصات آنها می پردازیم.

دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 700 Fiber

دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 700 Fiber طی 7 مرحله تصفیه آب به روش اسمز معکوس، آب شیرین و کاملاً سالم را تولید کرده و در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. این مدل دستگاه تصفیه آب خانگی کیفیت بسیار بالایی دارد و قادر به حذف کلیه مواد معلق، کلوئیدی، عوامل میکروبی، املاح و ناخالصی های موجود در آب می باشد. این دستگاه محصولی با کیفیت از کشور تایوان است که مطابق با تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید شده است. دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 700 Fiber مجهز به فیلتر ممبران آمریکایی فیلمتک 13 لایه است که موجب عملکرد بالای این دستگاه و حذف 98% از آلاینده های مضر آب خواهد شد. بدنه دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 700 Fiber از جنس فایبرگلاس است که سبب وزن پایین این دستگاه در مقایسه با نمونه های مشابه خود می شود. این مدل دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لاین دارای فیلتر قلیایی است و PH آب آشامیدنی را در محدوده مناسب و مفید برای بدن تنظیم می کند.
 


دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 700

این دستگاه، یکی از دستگاه های تصفیه آب تایوانی و مرغوب برند آکوا لاین است که با مواد اولیه کاملاً بهداشتی و درجه تهیه شده است. دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 700 توانایی حذف بسیاری از عوامل میکروبی، گل و لای، شن و ماسه و سایر مواد آلاینده مضر آب را دارد. این مدل دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لاین دارای فیلتر ممبران 13 لایه آمریکایی فیلمتک با ظرفیت 75 گالن است و می تواند روزانه 280 لیتر آب تصفیه شده و کاملاً بهداشتی را تولید کند. فیلتر مینرال و پست کربن در این دستگاه تصفیه آب خانگی موجب افزودن املاح مفید به آب و حذف طعم و بوی نامطبوع آب می باشند.  یکی از مزیت های دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 700 بهره گیری از فیلتر قلیایی ساز (آلکالاین) است که موجب حذف خاصیت اسیدی آب و تولید آب قلیایی مفید به آب می شود. امروزه اثر مثبت مصرف آب قلیایی  بر سلامت پوست، مو و ارگان های داخلی بدن و بهبود بیماری دیابت به اثبات رسیده است. بدنه این دستگاه تصفیه آب خانگی از جنس استیل و دارای رنگ کوره ای است که از ضد زنگی بدنه دستگاه جلوگیری می کند.

مطلب پیشنهادی: ضرورت استفاده از آنتی اسکالانت

دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 800

این دستگاه تصفیه آب برای تولید آب آشامیدنی سالم از 8 مرحله فیلتراسیون قدرتمند به روش اسمز معکوس استفاده می کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 800 بهره گیری از فیلتر محافظ ممبران است که موجب افزایش طول عمر فیلتر ممبران و نیز افزایش کارایی دستگاه می گردد. در این دستگاه از فیلتر قلیایی جهت حذف خاصیت اسیدی آب و تولید آب یونیزه شده مفید برای بدن استفاده می شود و یکی از مزیت های مهم این دستگاه محسوب می گردد.

این دستگاه تصفیه آب کیفیت ساخت بالایی دارد و به منظور نصب آسان تر فیلترهای تصفیه آب و نیز آب بندی بهتر دستگاه از اتصالات فیتینگی استفاده شده است. فیلترهای به کار رفته در این دستگاه شامل فیلترهای الیافی، کربن گرانول، کربن بلاک، فیلتر محافظ ممبران، فیلتر ممبران، پست کربن، فیلتر مینرال و قلیایی هستند. قیمت دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-Line 800 با وجود سطحی کیفی بسیار بالای آن نسبت به نمونه های مشابه خود در بازار مناسب می باشد. 

فروشگاه تصفیه آب آبین عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب اصل تایوان از بهترین برندهای داخلی است. اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید، برای بهره مندی از مشاوره رایگان آبین و انتخاب آسان تر با کارشناسان مجرب آبین تماس بگیرید. 

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید