نویسنده: راضیه کوه پیمانی

دستگاه تصفیه آب اوجنرال

دستگاه تصفیه آب اوجنرال

انتخاب بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند مصرف کننده را برای همیشه از سلامت و کیفیت بالای آب آشامیدنی خود مطمئن می گرداند. اگر با دستگاه های تصفیه آب خانگی و برندهای آن آشنا هستید، احتمالا نام دستگاه تصفیه آب اوجنرال شنیده اید. این کمپانی یکی از شناخته ترین برندهای دستگاه تصفیه آب تایوانی است. در این مقاله قصد داریم با دو مدل از بهترین دستگاه های تصفیه آب اوجنرال و مشخصات آنها آشنا شویم.

مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی اوجنرال

اگر چه تنوع بالای محصولات و برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی به مصرف کننده این امکان را می دهد که محصولی مطابق با نیاز و سلیقه خود را انتخاب کند، اما همان طور که  می دانیم طیف وسیعی از این محصولات کیفیت لازم را برای تولید آب آشامیدنی ما ندارند. کمپانی مشهور اوجنرال (OGENERAL) یکی از مشهورترین شرکت های سازنده دستگاه های تصفیه آب خانگی است و محصولات مرغوب خود را به سراسر دنیا صادر می کند. استفاده از فیلتر ممبران آمریکایی 13 لایه فیلمتک و فیلترهای با کیفیت و کاملاً بهداشتی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اوجنرال بیانگر مرغوبیت بالای این محصولات می باشد. این دستگاه ها محصول مرغوب از کشور تایوان است و تحت لیسانس آمریکا تولید می شوند. مزیت مهم دستگاه های تصفیه آب اوجنرال بهره گیری از بهترین کیفیت در تمام محصولات این کمپانی است.

دستگاه تصفیه آب خانگی اجنرال (OGENERAL) مدل  RO-8

این دستگاه تصفیه آب محصول با کیفیتی از شرکت مشهور اوجنرال است که برای تولید آب تصفیه شده از 7 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس بهره می برد.  دستگاه تصفیه آب خانگی اجنرال (OGENERAL) مدل RO-8 ساخت کشور تایوان است و از مواد اولیه و تجهیزات بسیار با کیفیت تولید شده است. فیلترهای استفاده شده در این دستگاه شامل فیلترهای الیافی، کربن گرانول، کربن بلاک، ممبران اسمز معکوس، پست کربن، فیلتر مینرال و قلیایی می باشند، بنابراین آب خروجی از این دستگاه تصفیه آب، آب یونیزه شده مفید برای بدن خواهد بود. در دستگاه تصفیه آب خانگی اجنرال (OGENERAL) مدل RO-8 از فیلترهای مرغوب شرکت اوجنرال استفاده شده است و این مساله خود بیانگر کیفیت بالای آب خروجی از دستگاه می باشد. این دستگاه تصفیه آب خانگی دارای هوزینگ های با کیفیت و مخزن آنتی باکتریال است، بنابراین امکان رشد میکروب ها در آب تصفیه شده توسط این دستگاه وجود ندارد. دستگاه تصفیه آب خانگی اجنرال (OGENERAL) مدل RO-8 به دلیل بهره گیری از قطعات با کیفیت و بهداشتی، استانداردها و گواهینامه های سلامت محصول اروپا را کسب نموده است.

دستگاه تصفیه آب خانگی اجنرال (OGENERAL)  مدل RO-10

این دستگاه دارای 8 مرحله فیلتراسیون دقیق اسمز معکوس می باشد و با پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای تصفیه آب آشامیدنی استفاده می کند. دستگاه تصفیه آب خانگی اجنرال (OGENERAL) مدل RO-10 کیفیت ساخت بسیار بالای دارد و قادر به حذف کلیه میکروب ها و آلودگی ها موجود در آب می باشد. ویژگی منحصر به فرد این دستگاه تصفیه آب اوجنرال بهره گیری از فیلتر قلیایی و فیلتر UV (اشعه فرابنفش) است که سبب خالص سازی و ضدعفونی کردن آب آشامیدنی می گردد. عملیات اصلی فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب خانگی اجنرال (OGENERAL) RO-10 توسط فیلتر ممبران 13 لایه آمریکایی فیلمتک صورت می گردد و این ویژگی سبب افزایش کیفیت آب تصفیه شده و طول عمر بالای این دستگاه خواهد شد. این مدل دستگاه تصفیه آب اوجنرال دارای مخزن ذخیره 4 گالنی مجزا است و می تواند 220 لیتر آب تصفیه شده در روز تولید کرده و در اختیار مصرف کننده قرار دهد. کلیه فیلترهای استفاده شده در این دستگاه ساخت شرکت اوجنرال هستند و از مواد  کاملاً مرغوب و بهداشتی تهیه شده اند.

فروشگاه تصفیه آب آبین، سابقه درخشانی در حوزه تصفیه آب دارد و به عنوان اولین بازار آنلاین اینترنتی در ایران محسوب می شود. این مجموعه بزرگترین عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب مرغوب در ایران می باشد که از بهترین محصولات تصفیه آب در  بازار برگزیده شده اند. برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی و آنتی اسکالانت و استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان آبین با راه های ارتباط ما تماس برقرار کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید