نویسنده: راضیه کوه پیمانی

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ


مصرف آب آشامیدنی ما دارای املاح و آلودگی بالایی است که مصرف طولانی مدت آن می تواند سبب بروز بسیاری از بیماری ها در انسان شود. افزایش سطح آگاهی مردم در این زمینه سبب شده است که استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی به شدت رو به افزایش است. امروزه بسیاری از افراد برای اطمینان بیشتر از سالم بودن آب آشامیدنی خود از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می کنند. اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی برای آب مصرفی روزانه خود را دارید، بهتر است که نسبت به برندهای معتبر و شناخته شده دستگاه تصفیه آب خانگی اطلاعات کافی داشته باشید. در این مقاله تصمیم داریم با بهترین دستگاه های تصفیه آب آکوا اسپرینگ آشنا شویم.

انواع دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ

برند آکوا اسپرینگ (Aqua Spring) یکی از بهترین برندهای تولید کننده دستگاه های تصفیه آب است که در کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا به تولید محصولات خود می پردازد. این دستگاه های تصفیه آب در انواع مختلف 6 تا 10 مرحله ای و با بهترین کیفیت طراحی و تولید می شوند. این دستگاه ها دارای مخزن ذخیره آنتی باکتریال 4.4 گالن هستند که از رشد هرگونه میکروب در آب تصفیه شده جلوگیری می کند. تمامی دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی آکوا اسپرینگ مجهز به شیر اهرمی مرغوبی هستند که علاوه بر بهره گیری از کیفیت عالی، موجب زیبای بیشتر آشپزخانه شما خواهد شد. در ادامه با چند مدل از دستگاه های تصفیه آب قابل حمل که توسط شرکت آبین عرضه می شود و ویژگی های آنها آشنا می شویم.


دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل RO-S151

این مدل دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ نوعی دستگاه 7 مرحله ای می باشد که از مواد بهداشتی و مرغوب تهیه شده است. دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل RO-S151 پس از تصفیه آب آشامیدنی توسط فیلتر قلیایی سطح PH آب را در مقدار مناسب برای بدن تنظیم می کند. تولید آب قلیایی توسط  این دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مزیت زیادی برای سلامتی انسان دارد و مصرف آن می تواند به بیماران دیابتی و بیماران کلیوی و ... کمک کند.


دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل UF-SF4000

این مدل دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ یکی از پیشرفته ترین محصولات این کمپانی است که دارای 10 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس است. دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل UF-SF4000 علاوه بر فیلترهای دستگاه اسمز معکوس، دارای فیلتر قلیایی، فیلتر UF، فیلتر بیوسرامیکی می باشد. ویژگی مهم این دستگاه تصفیه آب بهره گیری از روش اسمر معکوس و UF به صورت همزمان است که سبب تولید آبی با کیفیت بیشتر توسط این دستگاه می شود. دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل UF-SF4000 کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و استانداردهای معتبر بین المللی را کسب نموده است. استفاده از 10 مرحله فیلتراسیون در این دستگاه موجب خواهد شد که هیچگونه املاح و آلاینده مضرری در آب باقی نماند. در مرحله آخر از فیلتراسیون در این دستگاه توسط فیلتر بیوسرامیکی در دستگاه تصفیه آب کلیه املاح معدنی مفیدی که مصرف آنها برای بدن ضروری است به آب تصفیه شده افزوده می شود.


دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ مدل CHROME-BA 8

این دستگاه یکی از بهترین انواع دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ است که به منظور افزایش عملکرد دستگاه از کیت هوشمند استفاده می کند. این دستگاه نوعی دستگاه 8 مرحله ای اسمز معکوس است که از فیلترهای الیافی، کربن گرانول، کربن بلاک، محافظ ممبران، ممبران، پست کربن، مینرال و قلیایی برای تصفیه آب آشامیدنی استفاده می کند. ویژگی منحصر به فردی که دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ مدل CHROME-BA 8 از دیگر محصولات مشابه خود متمایز می کند، استفاده از فیلتر محافظ ممبران و کیت هوشمند است. وجود کیت هوشمند در این دستگاه تصفیه آب این مزیت را دارد که پس از رسیدن زمان تعویض فیلترها دستگاه به وسیله آلارم هشدار به مصرف کننده اطلاع می دهد. فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ مدل CHROME-BA 8 نوعی مزیت محسوب می شود و موجب افزایش طول عمر فیلتر ممبران و بهبود عملکرد دستگاه می گردد.

فروشگاه آبین عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب آکوا اسپرینگ به سراسر ایران می باشد که از بهترین قطعات و مواد اولیه تولید شده اند. اگر قصد انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب مناسب برای نیاز خود را دارید، از مشاوره رایگان کارشناسان تصفیه آب آبین بهره مند شوید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید