نویسنده: راضیه کوه پیمانی

دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی SSV

دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی SSV


امروزه به دلیل آلودگی بالایی آب آشامیدنی استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی با استقبال زیادی مواجه شده است، زیرا دستگاه تصفیه آب مرغوب، سبب افزایش کیفیت آب آشامیدنی و حذف کلیه املاح و ناخالصی های موجود در آب می باشد. آب تولید شده به این روش آبی کاملاً شفاف و گوارا می باشد و تمامی نیازهای ما در مورد استفاده از آب سالم را برآورده خواهد کرد. اگر از مصرف کننده دستگاه تصفیه آب خانگی هستید، شاید تاکنون نام دستگاه تصفیه آب قلیایی را شنیده باشید.

مصرف آب قلیایی موجب تنظیم PH بدن در محدوده بازی و PH مفید برای بدن می شود و تحقیقات زیادی فواید استفاده از آن برای بدن اثبات می کند. یکی از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی برند معروف SSV است و در این مقاله قصد داریم با بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی اس اس وی آشنا شویم.

خرید دستگاه تصفیه آب قلیایی اس اس وی

کمپانی اس اس وی (SSV) یکی از شناخته ترین برندهای تولید کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی در سراسر دنیا است و در ساخت محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره می برد. دستگاه های تصفیه آب SSV با وجود کیفیت ساخت بسیار بالا نسبت به نمونه های مشابه خود از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند. دستگاه های تصفیه آب اس اس وی دارای انواع و مدل های مختلف می باشند و برای تولید آب تصفیه شده از 6 تا 10 مرحله تصفیه آب به روش اسمز معکوس استفاده می کنند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه تصفیه آب خانگی SSV بهره گیری از فیلتر نانوسیلور در برخی از مدل های آن است. این فیلتر خاصیت آنتی باکتریال دارد و جهت از بین بردن باکتری ها، ویروس ها و دیگر میکروارگانیسم ها در آب در این محصولات استفاده می شود.  در ادامه دو مدل از بهترین دستگاه های تصفیه آب قلیایی اس اس وی آشنا می شویم.

دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro-X800

این دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از بهترین دستگاه های ساخت کمپانی اس اس وی است که از روش اسمز معکوس برای تولید آب سالم و تصفیه شده استفاده می کند. دستگاه تصفیه آب خانگی مدل UltraPro-X800 یک دستگاه 8 مرحله ای است که علاوه بر فیلترهای دستگاه اسمز معکوس از فیلتر قلیایی و اکسیژن ساز نیز برای افزایش کیفیت آب تصفیه شده بهره می برد. بدنه این دستگاه تصفیه آب اس اس وی از جنس فایبرگلاس است که سبب سبک تر شدن این دستگاه تصفیه آب شده است. ویژگی مهم دستگاه تصفیه آب خانگی مدل UltraPro-X800 استفاده از فیلتر قلیایی، اکسیژن ساز و ممبران 13 لایه آمریکایی فیلمتک می باشد و موجب عملکرد فوق العاده و تولید آب قلیایی و اکسیژن زا در این دستگاه خواهد شد.

  

دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro-X810

این دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از جدیدترین محصولات کمپانی اس اس وی باشد که طی 6 مرحله فیلتراسیون به روش اسمز معکوس و نیز استفاده از فیلتر قلیایی می تواند آب آشامیدنی سالم و قلیایی تولید کند. دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro-X810 در ابعاد مناسب طراحی شده است به طوری که برای استفاده به عنوان دستگاه تصفیه آب زیر سینکی مناسب می باشد. مزیت های  مهم این دستگاه تصفیه آب خانگی، بهره گیری از فیلتر ممبران آمریکایی فیلمتک و مخزن آنتی باکتریال هستند.

انتخاب دستگاه تصفیه آب اورجینال و مرغوب علاوه بر کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه، شما را برای مدت طولانی از آب سالم و کاملاً بهداشتی برخوردار می سازد. فروشگاه تصفیه آب آبین بزرگترین تامین کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی از برندهای معتبر و شناخته شده است و برای رفاه بیشتر مشتریان خود امکان خرید آسان و اینترنتی را برای کلیه محصولات خود مهیا نموده است. اگر انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی متناسب با نیاز خود دچار تردید شده اید، برای بهره مندی برای مشورت با کارشناسان مجرب آبین و دریافت مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید