نویسنده: راضیه کوه پیمانی

خرید دستگاه تصفیه آب هیوندای (Hyundai)

خرید دستگاه تصفیه آب هیوندای (Hyundai)

انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت می تواند شما را برای همیشه از مزیت های استفاده از آب سالم و عاری از آلودگی بهره مند سازد. شاید در هنگام خرید این دستگاه به این سوال برخورده باشید که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی چه برندی است؟ در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از بهترین مارک های در تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی آشنا کنیم.

بهترین دستگاه های تصفیه آب هیوندای

کمپانی هیوندای از برندهای مطرح در تولید تجهیزات تصفیه آب و آبسردکن در سراسر دنیا می باشد. محصولات این کمپانی علاوه بر کیفیت فوق العاده خود دارای طراحی منحصر به فردی هستند که آن را از دیگر محصولات موجود در بازار متمایز کرده است. قیمت دستگاه های تصفیه آب هیوندای در مقایسه با بسیاری از محصولات با کیفیت پایین بیشتر است که این مساله به نسبت کیفیت عالی دستگاه تصفیه آب هیوندای و کاربری آسان از دستگاه، ارزشمند می باشد.

دستگاه تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HQ7-4FRS

این دستگاه تصفیه آب مرغوب ساخت کمپانی پرآوازه هیوندای واکورتک می باشد و از طراحی منحصر به فردی بهره برده است. دستگاه تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HQ7-4FRS، نوعی دستگاه تصفیه آب زیر سینکی محسوب می شود که به همراه مخزن برای استفاده در زیر سینک ارائه شده است.  طراحی ویژه این دستگاه تصفیه آب علاوه بر زیبای آن سبب تعویض آسان و بدون دردسر فیلترهای دستگاه شده است و مهمترین مزیت این دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب می گردد.

فیلترهای به کار رفته در این دستگاه از نوع Quick fitting هستند و از مواد اولیه بهداشتی و درجه یک تهیه شده اند. این دستگاه تصفیه آب مرغوب دارایی 4 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس است که توسط  فیلترهای الیافی (سدیمنت)، فیلتر کربنی، ممبران و فیلتر پست کربن در دستگاه انجام می شود. فیلترهای این دستگاه فیلترهای ویژه برند هیوندای هستند و در هنگام تعویض آنها لازم است که توسط همین فیلترها تعویض شوند.

فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HQ7-4FRS توانایی بالایی در حذف املاح و ناخالصی های موجود در آب دارد و می تواند در هر شبانه روز 75 گالن (283 لیتر) آب را دارد. این دستگاه تصفیه آب خانگی به دلیل استفاده از روش اسمز معکوس جهت  تصفیه آب به همراه مخزن تصفیه آب مرغوب 3.2 گالنی برند هیوندای به مصرف کننده ارائه می گردد. این دستگاه تصفیه آب هیوندای جهت اطمینان خریدار به همراه برگه اصالت کالا ارائه می شود که نشان دهنده کیفیت فوق العاده این محصول است. اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HQ7-4FRS را دارید از وجود برگه اصالت کالا در کارتن دستگاه مطمئن شوید.


دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندای واکورتک مدل HW-UP-100M

این دستگاه تصفیه آب خانگی محصولی کاملاً وارداتی از کشور کره جنوبی و برند هیوندای واکورتک است. طراحی ویژه دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندای واکورتک مدل HW-UP-100M ظاهری زیبای به این محصول داده است و به لحاظ کیفیت و طراحی آن را از سایر دستگاه های موجود در بازار متمایز می کند. تعداد مراحل فیلتراسیون در این دستگاه تصفیه آب هیوندای توسط فناوری اسمز معکوس و توسط فیلترهای مرغوب برند هیوندای صورت می گیرد. این فیلترها کیفیت ساخت عالی دارند و شامل فیلترهای الیافی پلی پروپیلن، کربن گرانول، ممبران و فیلتر پست کربن می باشند. عمر متوسط فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندای واکورتک مدل HW-UP-100M حدود 6 تا 9 ماه است و پس از این مدت بایستی توسط فیلترهای برند هیوندای تعویض شوند.

بازار اینترنتی آبین عرضه کننده انواع دستگاه های تصفیه آب مرغوب به بازار ایران است که از بهترین محصولات در سراسر دنیا انتخاب شده اند. کیفیت بالای محصولات آبین و خدمات پس از فروش منحصر به فرد این مجموعه از مزیت های مهم خرید از وب سایت آبین می باشد. این مجموعه برای رفاه بیشتر مشتریان خود امکان برقرار ارتباط با متخصصان خود را فراهم کرده است، به این منظور با وب سایت تصفیه آب آبین تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید