نویسنده: راضیه کوه پیمانی

خرید دستگاه تصفیه آب کنت (Kent)

خرید دستگاه تصفیه آب کنت (Kent)


اگر با برندهایی دستگاه های تصفیه آب خانگی آشنایی داشته باشید، شاید تاکنون نام برند کنت (Kent) را شنیده باشید. برند کنت یکی از سازنده های مشهور دستگاه های تصفیه آب مرغوب در سراسر دنیا محسوب می شود. دستگاه تصفیه آب کنت محصولی با کیفیت از کشور هند می باشد که تحت لیسانس آمریکا طراحی و تولید می گردد. این دستگاه های تصفیه آب خانگی کیفیت ساخت بالایی دارند و از یک سال گارانتی 10 سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشند. در این مقاله قصد داریم با سه مدل از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی کنت آشنا شویم.


دستگاه تصفیه آب دیواری کنت مدل Grand plus

این دستگاه تصفیه آب خانگی محصولی با کیفیت از برند مشهور کنت می باشد، که برای استفاده به صورت دیواری و در ابعاد کوچک تر نسبت به دستگاه های تصفیه آب دیگر طراحی و ساخته شده است. دستگاه تصفیه آب دیواری کنت مدل Grand plus به صورت کاملاً بسته تولید شده است و تمامی فیلترها و قطعات آن درون بدنه ای از جنس پلاستیک ABS نشکن و مرغوب قرار می گیرند. مراحل فیلتراسیون در این دستگاه تصفیه آب خانگی توسط 7 فیلتر الیافی (نانو سدیمنت)، نانو کربن فعال، ممبران UF، ممبران اسمز معکوس و فیلتر UV انجام می شود.

مزیت مهمی که دستگاه تصفیه آب دیواری کنت مدل Grand plus را نسبت به  دیگر محصولات مشابه خود متمایز می کند، استفاده همزمان از سه روش UF ،RO و فیلتر UV می باشد. بدیهی است که بهره گیری از این روش های مهم جهت تصفیه آب موجب افزایش کیفیت آب خروجی از این دستگاه خواهد شد. فیلتر UV در این مدل دستگاه تصفیه آب خانگی کنت می تواند بسیاری از میکروب ها و ویروس ها موجود در آب را از بین ببرد و آبی از عوامل بیماری زا در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

دستگاه تصفیه آب رومیزی – دیواری کنت مدل pearl

این دستگاه تصفیه آب خانگی محصول با کیفیتی از برند مشهور کنت می باشد که جهت تولید آب تصفیه شده از 6 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس استفاده می کند. دستگاه تصفیه آب کنت مدل pearl ابعاد مناسبی دارد و به گونه ای طراحی شده که برای استفاده به صورت رومیزی و دیواری مناسب می باشد. مزیت مهم این دستگاه تصفیه آب کنت استفاده همزمان از روش های UF ،RO و UV جهت افزایش کیفیت آب تصفیه شده است. ویژگی های منحصر به فرد دیگر این دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده از سیستم کامپیوتر هوشمند و دستگاه Controller TDS می باشد که آن را از دیگر محصولات مشابه خود کاملاً متمایز می سازد. دستگاه تصفیه آب رومیزی – دیواری کنت مدل pearl به دلیل ساخت کیفیت بالایی خود توانسته است که استانداردهای بین المللی مانند استاندارد WQA ،NSF آمریکا، CE اروپا و استاندارد TUV کسب کند.

دستگاه تصفیه آب سر شیری کنت مدل Tap Guard

این دستگاه نوعی تصفیه آب سر شیری است، به این معنی که با نصب آن بر شیر آب بخش قابل توجهی از املاح و ناخالصی های آب حذف شده و آبی با کیفیت بیشتر در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. قدرت فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب سر شیری کنت مدل Tap Guard حدود 0.1 میکرون می باشد و می تواند در هر دقیقه دو لیتر آب را تصفیه و خالص سازی کند. طراحی این تصفیه آب سرشیری به گونه انجام شده که توسط اتصالات مختلفی آن، قابلیت نصب برای انواع شیرهای مخلوط، اهرمی را دارد.

دستگاه تصفیه آب سر شیری کنت مدل Tap Guard با وجود ابعاد کوچک دارای سیستم فیلتراسیون مناسبی است و از فیلترهای کربن فعال و فیلتر UF برای تصفیه آب استفاده می کند. بهتر است که این تصفیه آب سرشیری به منظور تصفیه آب با میزان املاح و TDS نسبتاً پایین به کار گرفته شود. مزیت های مهم دستگاه تصفیه آب سر شیری کنت مدل Tap Guard کیفیت عالی نسبت به نمونه مشابه خود و کارکرد بدون برق است.

شرکت اینترنتی تصفیه آب آبین بزرگترین واردکننده دستگاه های تصفیه آب خانگی مرغوب به سراسر ایران است. بیش از یک دهه سابقه درخشان مجموعه آبین و فروش محصولات با کیفیت به مشتریان آبین در مورد محصول خریداری شده اطمینان می دهد. این مجموعه برای رفاه بیشتر مشتریان خود امکان خرید آسان و اینترنتی را مهیا نموده است. اگر قصد دریافت مشاوره رایگان متخصصان آبین را دارید، با خطوط ارتباطی وب سایت آبین تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید