نویسنده: راضیه کوه پیمانی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو

یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی، برند آکوا پرو است. دستگاه های تصفیه آب این برند محصولات با کیفیتی از کشور تایوان هستند که تحت لیسانس آمریکا طراحی و تولید می شوند. دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواپرو انواع و مدل های مختلفی از 6 تا 10 مرحله فیلتراسیون را شامل می شوند. این دستگاه تصفیه آب خانگی کیفیت بسیار بالایی دارد و تمامی نیاز شما به مواد معدنی و ویتامین ها که عمدتاً در قرص های ویتامین وجود دارند، با مصرف آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب آکواپرو برآورده می شود. در این مقاله قصد داریم با ویژگی های مهم دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو که در تمامی این محصولات وجود دارد، آشنا شویم.

قیمت دستگاه تصفیه آب آکواپرو

به منظور گندزدایی آب شرب شهری معمولاً به آب مقادیر زیادی گاز کلر افزوده می شود و امروزه ثابت شده است که مصرف آب حاوی کلر می تواند موجب افزایش احتمال ابتلا به سرطان، بیماری های قلبی – عروقی و مشکلات تنفسی در انسان شود. آب خروجی از دستگاه تصفیه آب آکواپرو کیفیت بسیار بالایی دارد و عاری از کلر و هرگونه ناخالصی و املاح مضر آب می باشد. این دستگاه های تصفیه آب آکواپرو به دلیل بهره گیری از قطعات بسیار مرغوب و ظاهری زیبا در میان مصرف کنندگان تصفیه آب به محبوبیت بالای دست یافته اند و از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی به شمار می آیند.  این دستگاه ها دارای تنوع بالایی  از دستگاه های تصفیه آب خانگی از نظر تعداد فیلترها و طراحی دستگاه می باشد و می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از  مصرف کنندگان تصفیه آب قرار بگیرد.

استفاده از تکنولوژی روز دنیا و کیفیت ساخت بالای دستگاه های تصفیه آب آکواپرو به مصرف کننده اطمینان می دهد که آب تصفیه شده کاملاً سالم و گوارا است و تمامی مواد معدنی موردنیاز بدن که باید از طریق مواد غذایی و قرص های ویتامینه تامین شوند، در طی فرایند فیلتراسیون در این دستگاه به آب افزوده می شود. قیمت دستگاه های تصفیه آب آکواپرو به تعداد فیلترها بکار رفته و جنس مواد اولیه استفاده شده و نوع طراحی دستگاه بستگی دارد، بنابراین هرچه تعداد مراحل فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب آکواپرو بیشتر باشد، این دستگاه از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.


اجزای مهم دستگاه تصفیه آب آکواپرو

پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب آکواپرو دستگاه زیرسینکی می باشد و تصفیه آب در این دستگاه توسط فیلترهای الیافی، کربن گرانول، کربن بلاک، فیلتر ممبران، پست کربن و مینرال انجام می شود. اجزای مهم دستگاه تصفیه آب آکواپرو که آن را از دیگر محصولات تصفیه آب متمایز می کند، شامل موارد زیر هستند:


•    مخزن تصفیه آب آکواپرو: تمامی دستگاه های تصفیه آب آکواپرو دارای مخزن 4.4 گالنی آنتی باکتریال هستند که اجازه رشد هیچگونه عامل میکروبی را در مخزن دستگاه نمی دهد. از طرفی هر گونه میکروب و ویروس که ممکن است در آب وجود داشته باشد، توسط مخزن تصفیه آب آکواپرو از بین می رود.
•    ست فیلترهای تصفیه آب آکواپرو: فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب آکواپرو از مواد اولیه مرغوب و کاملاً بهداشتی تهیه شده اند. این فیلترهای تصفیه آب دارای هوزینگ دابل اورینگ هستند که ایجاد نشتی در دستگاه تصفیه آب را به حداقل می رساند. این اورینگ ها ساخت کشور تایوان هستند و جهت بهداشت و سلامت بیشتر آب تصفیه شده از مواد اولیه کاملاً بهداشتی تهیه شده اند.

•    شیر برداشت اهرمی آکواپرو: دستگاه های زیر سینکی آکواپرو دارای شیر برداشت اهرمی مرغوب و زیبایی هستند که با نصب بر روی سینک، به آشپزخانه شما جلوه زیباتری می دهد.  
•    پمپ تصفیه آب خانگی آکواپرو: پمپ تصفیه آب مورد استفاده نوعی پمپ فشار قوی 125PSI است. پمپ تصفیه آب در دستگاه های خانگی آکواپرو محصول بسیار با کیفیتی از کشور تایوان می باشد. برای تامین انرژی الکتریکی موردنیاز این پمپ از آداپتور 1.5 میلی آمپر استفاده می شود.
•    اتصالات اورگانیک: در دستگاه های تصفیه آب آکواپرو جهت افزایش کیفیت آب خروجی و رعایت اصول بهداشتی لازم از اتصالات کاملاً اورگانیک و گیاهی تایوانی استفاده شده است.  

بازار آنلاین آبین بزرگترین عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب آکواپرو در ایران است که به دلیل بیش از یک دهه سابقه در این حوزه و ارائه دستگاه های تصفیه آب اورجینال تایوانی و قیمت های رقابتی به محبوبیت بالای در بازار تصفیه آب و در میان مصرف کنندگان دست یافته است. اگر در انتخاب و خرید دستگاه تصفیه خانگی مناسب دچار تردید شده اید، برای بهره گیری از مشاوره متخصصان مجرب ما به صورت رایگان با سایت تصفیه آب آبین تماس برقرار کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید