نویسنده: راضیه کوه پیمانی

خرید دستگاه تصفیه آب سی سی کا

خرید دستگاه تصفیه آب سی سی کا

دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی، بهترین انواع دستگاه های تصفیه آب هستند که با برندهای معتبری به بازار عرضه می شوند. یکی از بهترین برندهای سازنده دستگاه های تصفیه آب خانگی، برند سی سی کا (CCK) است که در میان مصرف کنندگان خود به محبوبیت زیادی دست یافته است. با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصل سی سی کا می توانید برای همیشه از مشکلات دستگاه های خانگی خیالتان راحت شود. به این خاطر این مقاله را به معرفی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا اختصاص داده ایم.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی CCK

دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا در انواع و مدل های مختلفی تولید شده اند که حتی در مراحل پایین نیز کیفیت آب تولید شده توسط دستگاه بسیار بالا خوهد بود. بهترین مدل های دستگاه های تصفیه آب خانگی سی سی کا که توسط فروشگاه آبین عرضه می شوند، شامل دستگاه های زیر هستند:

•    دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا مدل RO-GOLD 2020 PRO: این دستگاه تصفیه آب خانگی محصولی با کیفیت از کشور تایوان و برند سی سی کا می باشد و بر اساس معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده است. مراحل فیلتراسیون در این دستگاه تصفیه آب، 9 مرحله می باشد و توسط فیلترهای الیافی، کربن گرانول، کربن بلاک، فیلتر محافظ ممبران، ممبران 13 لایه فیلمتک، پست کربن، فیلتر مینرال و قلیایی و نیز فیلتر اکسیژن ساز صورت می گیرد. آب تولید شده توسط دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا مدل RO-GOLD 2020 PRO، با کیفیت بسیار عالی و به صورت یونیزه شده (قلیایی) و اکسیژن دار خواهد بود. مصرف آب قلیایی و اکسیژن دار برای بدن سودمند است و از بروز بسیاری از بیماری ها در انسان جلوگیری می کند. ویژگی برجسته این دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده از فیلتر محافظ ممبران است که موجب کاهش انسداد در ممبران و عمر بیشتر این فیلتر خواهد شد.


•    دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای مدل RO-GOLD 2020: این دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از بهترین محصولات برند سی سی کا است که تمام اجزای به کار رفته در آن از بهترین قطعات تایوانی می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای مدل RO-GOLD 2020 توانایی حذف کلیه املاح و آلودگی های موجود در آب و تولید آب قلیایی و اکسیژن دار را دارد. تنها تفاوت این محصول با دستگاه تصفیه آب خانگی مدل RO-GOLD 2020 PRO در فیلتر محافظ ممبران است و بقیه ویژگی های این دستگاه تصفیه آب خانگی را دارا می باشد.


•    دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا مدل RO-GOLD 2019: این دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از با کیفیت ترین محصولات برند سی سی کا می باشد که از 6 مرحله فیلتراسیون قدرتمند آب برای تولید آب تصفیه شده استفاده می کند. نمای جلویی این محصول به رنگ طلایی است و مشخصات دستگاه و نام برند سی سی کا به صورت برجسته روی آن حک گردیده است. این ویژگی اصالت این دستگاه تصفیه آب خانگی را به خوبی نشان می دهد. ویژگی مهم دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا مدل RO-GOLD 2019 استفاده از فیلتر ممبران 13 لایه اصل فیلمتک است که سبب کیفیت بالای آب خروجی از دستگاه شده است.


•    دستگاه تصفیه آب خانگی CCK مدل S8: این دستگاه تصفیه آب خانگی محصول مرغوبی از شرکت تایوانی سی سی کا است که تحت لیسانس آمریکا و کانادا تولید شده است. دستگاه تصفیه آب خانگی CCK مدل S8 به روش اسمز معکوس (RO) و طی 8 مرحله فیلتراسیون قوی آب، آبی کاملاً سالم و گوارا را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. تولید آب اکسیژن دار در این دستگاه تصفیه آب خانگی سبب افزایش میزان اکسیژن در خون و اکسیژن رسانی بهتر به بافت های بدن خواهد شد. بدنه این دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا از استیل ضد زنگ و بسیار مقاوم تهیه شده است و طراحی دستگاه برای قرار گیری در زیر سینک در آشپزخانه مناسب می باشد. یکی از ویژگی های مهم دستگاه تصفیه آب خانگی  CCK مدل S8 استفاده از مخزن ذخیره آنتی باکتریال با ظرفیت 4 گالن در این دستگاه می باشد.

بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی CCK در بازار محصولاتی تقلبی و غیر مرغوب هستند و استانداردهای لازم برای تولید آب آشامیدنی سالم را ندارند. تشخیص اصل بودن این دستگاه ها در میان طیف وسیعی از محصولات تقلبی بسیار دشوار است. برای اطمینان بیشتر از مرغوبیت دستگاه تصفیه آب خانگی بهتر است که این محصول را از مراکز معتبر خریداری کنید.

فروشگاه تصفیه آب آبین عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی CCK اورجینال است و مرغوبیت تمامی محصولات خود را تضمین می کند. چنانچه قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی CCK را دارید با کارشناسان فروش وب سایت آبین تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید