نویسنده: راضیه کوه پیمانی

بهترین برندهای دستگاه های تصفیه آب خانگی

بهترین برندهای دستگاه های تصفیه آب خانگی


امروزه تهیه آب آشامیدنی سالم به یکی از مهم ترین مسائل و دغدغه های زندگی ما تبدیل شده است. اگر چه آب شرب شهری به ظاهر تمیز و گوارا به نظر می رسد، اما به انواع ناخالصی های شیمیایی آلوده می باشد. برای رفع این مشکل لازم است که آب آشامیدنی خود را توسط یک دستگاه تصفیه آب مناسب و مرغوب تصفیه و خالص سازی کنیم. اگر قصد تهیه یک دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید، شاید از خود پرسیده اید که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی چه برندی است؟ اگر بدین منظور جستجو کرده باشید، احتمالا نام دستگاه تصفیه آب تایوانی را شنیده اید. در این مقاله قصد داریم با بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی که توسط مجموعه تصفیه آب آبین عرضه شده است، آشنا شویم.

بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی


دستگاه های تصفیه آب خانگی در انواع و برندهای مختلفی به بازار عرضه شده اند. بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل تایوان از کیفیت بالایی برخوردار هستند، اما این محصولات می توان به دستگاه های تصفیه آب زیر اشاره کرد:


دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water)


سافت واتر یکی از قدیمی ترین برندهای تولیدکننده دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد که در کشور تایوان تاسیس شده است. دستگاه های خانگی سافت واتر جزء پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در بازار هستند و شهرت جهانی دارند. این دستگاه های تصفیه آب خانگی در انواع دستگاه های 3، 5 و 6 مرحله ای طراحی و تولید شده اند. به جرات می توان گفت که یکی از پیشرفته ترین دستگاه خانگی در بازار ایران، دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای سافت واتر می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله سافت واتر نیز در میان محصولات مشابه خود از کیفیت فوق العاده و قیمت مناسبی برخوردار است. این دستگاه ها توسط تکنولوژی روز دنیا و براساس استانداردهای معتبر جهانی مانند استانداردهای NSF ،FDA تولید شده و به بازار عرضه می گردند. اگر قصد خرید این دستگاه را دارید، بهتر است بدانید که قیمت دستگاه های تصفیه آب سافت واتر نسبت به کیفیت فوق العاده آن بسیار مناسب است. دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل سافت واتر توسط مجموعه تصفیه آب آبین در بازار ایران عرضه می گردد.


دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا


کمپانی مشهور سی سی کا (CCK) یکی از اولین سازندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی است که محصولات خود را توسط پیشرفته ترین تجهیزات جهانی تولید کرده و به سراسر دنیا عرضه می کند. سی سی کا نامی آشنا و مطمئن در حوزه تصفیه آب است که محصولات آن در گروه بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود در بازار قرار دارد. محصولات این کمپانی به دلیل کیفیت فوق العاده خود انواع گواهینامه های معتبر جهانی نظیر استاندارد کیفیت آب (Water Quality)، استاندارد CE اروپا و ... را کسب نموده اند. این دستگاه های تصفیه آب خانگی در انواع دستگاه های 6، 8 و 9 مرحله ای به فروش می رسند. از جمله بهترین دستگاه های تصفیه خانگی سی سی کا از نظر قیمت و کیفیت می توان به دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سی سی کا مدل RO-Gold 2019 و دستگاه تصفیه آب خانگی 9 مرحله ای سی سی کا مدل RO-Gold 2020 اشاره کرد که توسط مجموعه معتبر تصفیه آبین ارائه می شود.


انتخاب یک دستگاه تصفیه آب اصلی در میان دستگاه های تصفیه آب تقلبی و نامرغوبی که در بازار وجود دارند، امری بسیار دشوار است. توصیه می کنیم به منظور اطمینان از کیفیت دستگاه تصفیه آب، محصول خود را از فروشگاه های معتبر تصفیه آب خریداری کنید. فروشگاه تصفیه آبین عرضه کننده بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی از برندهای معتبر به سراسر ایران است و مشتریان خود را از خدمات پس از فروش و گارانتی ویژه ای برای زمانی طولانی برخوردار می سازد.

نظرات کاربران

نظرات خود را ارسال نمایید

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و سپس ارسال نمایید